Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kultowy polski piosenkarz pochwalił się zdjęciem z tatą z dzieciństwa
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 01.06.2021 18:11

Kultowy polski piosenkarz pochwalił się zdjęciem z tatą z dzieciństwa

Michał Wiśniewski
Fot. Screen: Instagram/m_wisniewski1972

Kim jest chłopiec ze zdjęcia? To nikt inny jak Michał Wiśniewski we własnej osobie. Na zdjęciu obok piosenkarza pojawiła się także ważna w jego życiu osoba.

Michał Wiśniewski nie ukrywał, że jego dzieciństwo nie należało do najszczęśliwszych. Ojciec muzyka popełnił samobójstwo, matka borykała się z nałogiem alkoholowym. Lider „Ich troje” bytował w rodzinach zastępczych. Dziś Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli polskiego show-biznesu; po dawnym życiu piosenkarza zostały wspomnienia i pewne pamiątki.

Michał Wiśniewski pokazał tatę

Michał Wiśniewski należy do tych celebrytów, którzy chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Piosenkarz chętnie dzieli się tam archiwalnymi fotografiami sprzed lat.

W 2018 roku Michał Wiśniewski opublikował wyjątkowe zdjęcie w towarzystwie taty. Jak podpisał wrzutkę, jest to ich ostatnia wspólna fotografia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Ostatnie zdjęcie z tatą – czytamy w social mediach muzyka.

Zdjęcie jest czarno-białe i lekko rozmyte. Twarz rodzica Michała Wiśniewskiego niemal w całości pokrywa cień. Fani muzyka z pewnością rozpoznają jednak charakterystyczny uśmiech dziecka widocznego na fotografii. Zdaniem niektórych internautów piosenkarz jest bardzo podobny do swojego taty. A Wy jak myślicie?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram, RMF FM