Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kultowy wokalista chciał ukryć zdradę przed żoną. Nie żyje, zmarł w przykrych okolicznościach
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 01.06.2021 23:47

Kultowy wokalista chciał ukryć zdradę przed żoną. Nie żyje, zmarł w przykrych okolicznościach

Nie żyje MC Kevin
pixabay.com/webandi

Media przekazują przykrą wiadomość, nie żyje wielki brazylijski gwiazdor. Raper i wokalista zginął w wyniku upadku z dużej wysokości. Artysta spadł z piątego piętra próbując ukryć zdradę przed żoną.

Nie żyje Kevin Nascimento, znany wielu odbiorcom jako MC Kevin. Artysta cieszył się dużą popularnością, gromadząc ponad 10 mln obserwatorów na Instagramie. Wypadek, który doprowadził do śmierci wokalisty, miał miejsce w połowie maja 2021 roku, teraz poznaliśmy przykre okoliczności jego śmierci.

MC Kevin nie żyje. Wokalista spadł z dużej wysokości

Wieść o tym, że MC Kevin nie żyje, dotarła do polskich mediów dopiero kilkanaście dni po nieszczęśliwym wypadku. Do zdarzenia doszło w niedzielę 16 maja w jednym z hoteli w Rio De Janeiro.

Jak podają media, MC Kevin miał spaść z wysokości piątego piętra. W sieci pojawiły się także szczegółowe informacje w sprawie okoliczności śmierci rapera. Tuż przed tragedią wokalista miał uprawiać seks z kobietą i mężczyzną. W pewnym momencie usłyszeli pukanie do drzwi.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”308954″]

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


MC Kevin był przekonany, że do pokoju próbuje dostać się jego żona Deolane Bezerra i wybiegł w panice na balkon – czytamy w serwisie Radia Zet.

Właśnie wtedy MC Kevin miał spaść z dużej wysokości podczas próby przedostania się na niższą kondygnację budynku. Raper odszedł, dożywając wieku 23 lat.

Klipy z muzyką wykonywaną przez rapera dostępne w serwisie YouTube gromadziły po kilka milionów wyświetleń.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Radio Zet