Kurczak z KFC to prawdziwy przysmak spędzający wielu fanom jedzenia sen z powiek. Jak wiadomo smak jest wspaniały, jednak to charakterystyczny zapach robi połowę roboty. Co powiecie więc na… świeczkę o zapachu kurczaka z KFC?

Taka świeczka to idealny prezent dla wszystkich fanów fast foodów! Wyobraźcie sobie kąpiel pełną bąbelków, lampkę wina, a do tego.. no właśnie świecę pachnącą kurczakiem! Kusząca wizja, prawda? Choc wegetarianie pewnie by się z nami nie zgodzili, nie da się zaprzeczyć, że charakterystyczny zapach kusi do granic możliwości. Na pewno każdy z nas ma choć jednego znajomego łasucha, który bardzo ucieszyłby się z takiego prezentu! Trzeba przyznać, że zespół marketingowy KFC ma bardzo oryginalne pomysły.

kurczak
fot. KFC

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy świadczące o nietolerancji glutenu. Warto je znać
  2. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  3. Mąż zaproponował żonie związek na nowych zasadach. W strachu przed rozwodem zgodziła się na wszystko
  4. Pielęgniarka złamała wszystkie zasady panujące w szpitalu. Dzięki swojej odwadze odmieniła los
  5. Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała obrączkę. Diamenty kosztowały fortunę, mało kogo byłoby stać
  6. Nie obcinała paznokci od lat. Wszyscy zastanawiają się, jak wykonuje podstawowe czynności
Poprzedni artykułByła żona Johnny’ego Deppa oskarżała go o znęcanie. Teraz wyciekły ich prywatne nagrania, prawda jest porażająca
Następny artykułDziś dzień jedyny w swoim rodzaju. Co na świecie oznacza data 02.02.2020?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.