Kurier chciał jak najszybciej pozbyć się paczek, które przydzielono mu w pracy do rozwiezienia. Postanowił, że zakończy dostawę w trybie błyskawicznym, jeżeli nie będzie wchodzić do domów, tylko przerzuci paczki klientów przez płot. Niestety, nie spodziewał się, że za jedną z bram, może wylegiwać się malutki piesek. 

Kto by się spodziewał, że kurier swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem może wyrządzić tyle krzywdy. Z całą pewnością ciężko nazwać takie usługi dostarczeniem paczki do rąk, skoro przesyłka zostaje przerzucona przez płot. Pomijając fakt, że przez jego lenistwo, przedmiot znajdujący się w kartonie mógł zostać doszczętnie zniszczony, to co najgorsze ucierpiało na tym zwierzątko!

Kurier rzucił paczkę na pieska

Cooper to 4-letni york, którego właścicielami są Keiko Napier i Mitchell Galin. Ulubionym zajęciem tego malutkiego czworonoga było wylegiwanie się popołudniami na słońcu. Jego ukochanym miejscem do opalania na podwórku, był skrawek przy samym płocie, gdzie mógł nasłuchiwać, czy nie pojawiają się jacyś nieproszeni goście. 

Pewnego dnia, kiedy Cooper leżał na słońcu, podjechał kurier z firmy FedEx. Zamiast wejść do środka i dostarczyć paczkę osobiście, postanowił, że przerzuci ją przez płot. Nie dość, że przesyłka była niebywale ciężka, to wylądowała prosto na malutkim piesku. 

kurier
fot. Screen, youtube.com,
CBS Los Angeles

York przez nieuwagę kuriera został doszczętnie zmiażdżony. Kiedy właściciele znaleźli swojego ukochanego psa, leżał bez ruchu w kałuży krwi. Natychmiast zawieźli go do weterynarza, ale było już niestety za późno. 

Czy piesek przeżył nieszczęśliwy wypadek?

Kiedy właściciele dotarli do weterynarza, okazało się, że wypadek był poważniejszy, niż by się wydawał. Cooper miał poważnie uszkodzone płuca i wątrobę. Kurier swoim zachowaniem, wydał na psa wyrok – york musiał zostać uśpiony. 

kurier
fot. Screen, youtube.com,
CBS Los Angeles

Keiko Napier i Mitchell Galin postanowili, że nie zostawią sprawy bez komentarza. Złożyli skargę do władz firmy kurierskiej FedEx i poprosili, aby ta wyciągnęła z te historii jakieś wnioski. 

Dla mężczyzny przerażający był fakt, że paczka mogła uderzyć każdego z nas. Była tak ciężka, że nawet człowiek mógłby mieć przez nią, do końca życia uszczerbek na zdrowiu. Na koniec dodał, że ich wnuk często bawi się na zewnątrz i mogło trafić na niego. 

FedEx zapewnił, że dokładnie zbada sytuację, która miała miejsce tamtego dnia. Złożyli najgłębsze wyrazy współczucia i obiecali, że na podstawie dowodów, którymi dysponują, wyciągną z tej sprawy należyte konsekwencje. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

kurier
fot. Screen, youtube.com,
CBS Los Angeles

Ten york miał naprawdę strasznego pecha.

kurier
fot. Screen, youtube.com,
CBS Los Angeles

Kurier przerzucił niebywale ciężką paczkę przez płot. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższe ulice handlowe w Polsce. Na nich za czynsz zapłacisz najwięcej
  2. Zdarza ci się krzyknąć na psa? Już nigdy tego nie zrobisz, gdy poznasz reakcję pupila na podniesiony głos
  3. W programie na żywo występowali lew i dziecko. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  4. Labrador przez tydzień dzielnie czekał na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że ten już nie wróci
  5. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie
  6. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie

źródło: dailymail.co.uk

Poprzedni artykułZabrała córkę i rozpłynęła się w powietrzu. Zrozpaczony ojciec szukał ich przez 12 lat
Następny artykułWłożył czosnek pod poduszkę. Po dwóch tygodniach jego życie zmieniło się o 180 stopni
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.