Lelum.pl

fot. Pawel Wodzynski/East News

Kurski uderzył w Małgorzatę Rozenek i Skórzyńskiego. Ocenił nowy duet prowadzących „DDTVN”

3 Września 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Jacek Kurski niespodziewanie pojawił się na wizji podczas piątkowego wydania programu „Pytanie na śniadanie”. Prezes Telewizji Polskiej podsumował ostatnie dwadzieścia lat istnienia stacji i przy okazji nawiązał do działań konkurencji. Poruszył również temat nowych prowadzących „Dzień Dobry TVN” – Małgorzaty Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego.

Jacek Kurski niespodziewanie pojawił się na wizji podczas piątkowego wydania programu „Pytanie na śniadanie”. Prezes Telewizji Polskiej podsumował ostatnie dwadzieścia lat istnienia stacji i przy okazji nawiązał do działań konkurencji. Poruszył również temat nowych prowadzących „Dzień Dobry TVN” – Małgorzaty Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego.

Prezes TVP przebywa obecnie w Elblągu, gdzie zajmuje się przeprowadzaniem wizji lokalnej przed koncertem z okazji przekopu mierzei wiślanej. W trakcie piątkowego wydania uwielbianego przez widzów show „Pytanie na śniadanie” prowadzący Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski połączyli się z Jackiem Kurskim i porozmawiali na temat dwudziestolecia TVP.

Biznesmen wyznał, że jest niezwykle zadowolony z osiągnięć swojej stacji i pracowników. Zdradził również, że to, co najbardziej urzeka go w obecnej formie programu śniadaniowego to jego profesjonalizm. Co powiedział na temat konkurencyjnego „Dzień Dobry TVN”?

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński skrytykowani przez Jacka Kurskiego

Jacek Kurski podczas rozmowy z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim poruszył temat „Pytania na śniadanie” i zdradził, że jest dumny z tego, jak obecnie działa jedno z najpopularniejszych show TVP. Przy okazji prezes pokusił się o komentarz na temat konkurencyjnego programu – „Dzień Dobry TVN”.

Biznesmen wypowiedział się na temat działań porannego show TVN i zdradził, że bardzo bawią go próby naśladowania przez nich jego formatu. Z jego wypowiedzi wynika, że nie uważa inicjatyw „Dzień Dobry TVN” za znaczące i wie, że jego program radzi sobie zdecydowanie lepiej.

Szczególnie cieszy mnie to, że konkurencja próbuje jakichś rozpaczliwych gestów. Chyba 27 sierpnia, kiedy mieliśmy święto w Sopocie w Operze Leśnej, w naszym jubileuszowym wydaniu „Pytania na śniadanie” zgromadziliście wszystkich prowadzących. Jedna ze stacji konkurencyjnych rozpaczliwym gestem zrobiła to samo, ale nie udało się i ponieśli klęskę, ponieważ trzeba być oryginalnym. Trzeba być szczerym, trzeba być liderem, a nie tylko naśladować — powiedział w programie „Pytanie na śniadanie” Jacek Kurski.

W pewnym momencie prezes TVP nawiązał w swojej wypowiedzi do nowego duetu prowadzących show — Według Jacka Kurskiego jest to kolejna nieudana próba podwyższenia oglądalności przez konkurencję.

– Była próba ratowania konkurencyjnej śniadaniówki przez wprowadzenie zupełnie nowych prowadzących znanych z Instagrama czy mediów społecznościowych — wyznał Jacek Kurski w rozmowie z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim.

Jacek Kurski porównuje „Dzień Dobry TVN” do „Pytania na śniadanie”

Prezes Telewizji Polskiej wyznał, że jest bardzo dumny z minionych dwudziestu lat stacji, a zwłaszcza z jednego z jej najpopularniejszych programów, jakim jest poranne „Pytanie na śniadanie” . Powiedział także, że nie wstydzi się niczego, co w przeszłości działo się na planie śniadaniówki, ponieważ to właśnie ukształtowało obecny format show.

– Nigdy nie mam problemu z tym, żeby przypominać kto, kiedy był w telewizji. To jest historia telewizji i nie ma nic głupszego niż wygumkowywanie kogokolwiek z historii. Teraźniejszość robimy tak dobrą, że nie musimy się wstydzić i chować przeszłości, bo broni nas to, co robimy — powiedział Jacek Kurski podczas konferencji ramówkowej TVP.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Rozenek dała popis u Wojewódzkiego. „Milcz, gówniarzu”, fani nie kryją zdziwienia
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Źródło: Plejada.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Roksana Węgiel powiedziała, czy zrobiłaby aborcję. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]