Lelum.pl

Instagram/Aleksandra Kwaśniewska

Kwaśniewska wygadała się o swoim ojcu. Wyszło, jaki naprawdę jest. „Miał mniej szczęścia niż mama”

25 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Aleksandra Kwaśniewska ujawniła zaskakujące szczegóły ze swojego dzieciństwa. Opowiedziała, jak z rodzicielstwem radził sobie jej ojciec. Przyznała, że nie miał łatwego zadania i skierowała ważne słowa do wszystkich mężczyzn.

Aleksandra Kwaśniewska ujawniła zaskakujące szczegóły ze swojego dzieciństwa. Opowiedziała, jak z rodzicielstwem radził sobie jej ojciec. Przyznała, że nie miał łatwego zadania i skierowała ważne słowa do wszystkich mężczyzn.

Aleksandra Kwaśniewska ma obecnie 41 lat, własne życie i karierę, jednak kiedy przebywa w pobliżu swoich rodziców, wciąż wydaje się, jakby była nastolatką, mieszkającą w rodzinnym domu i dzielącą się sekretami z mamą i tatą.

Jakiś czas temu dziennikarka postanowiła zmniejszyć dystans pomiędzy Aleksandrem Kwaśniewskim a internautami. Teraz, podczas organizowanych spotkań live „Co powie Tata?”, każdy może zadać byłej głowie państwa pytanie. Instagramowy format cieszy się dużą popularnością, a niezwykła chemia pomiędzy ojcem a dorosłą pociechą jest niemal namacalna.

Aleksandra Kwaśniewska wygadała się o swoim ojcu

Fani zaznajomieni z osobliwym, pełnym luzu stylem Aleksandry Kwaśniewskiej zapewne nie spodziewali się po niej zwyczajnego zdjęcia i życzeń z okazji Dnia Ojca. I nie zawiedli się. Dziennikarka pokazała pamiątkową fotografię i postanowiła opowiedzieć o tym, jak czołowy polityk radził sobie z wychowywaniem dziecka.

– Pozostając przy wspomnieniach przedszkolnych, tata miał mniej szczęścia niż mama, bo mama mnie odbierała, a tata zawoził. Pamiętam więc, jak wspinałam się na skrzynię z zabawkami, żeby zobaczyć przez okno, jak idzie do samochodu i płakałam jak ciele odsadzone od matki – wspominała i przyznała, że do dziś ma łzy w oczach, kiedy ktoś z jej bliskich wsiada do środka komunikacji.

Dużo lepiej wspomina dojazdy do szkoły, gdyż uwielbiała odpytywanki ojca i momenty, w których dzielił się z nią swoją ogromną wiedzą. To właśnie on zaszczepił w córce ciekawość języka. Aleksandra Kwaśniewska przyznaje też, że ojcu zawdzięcza więcej, lecz nie wszystko.

– Oczywiste jest, że tacie zawdzięczam dużo więcej, wielu myśli, że wszystko, ale to nieprawda, bo są jeszcze rzeczy, które zawdzięczam mamie – podkreśliła.

Okazuje się, że były prezydent i jego równie znana córka do dziś uwielbiają szarady i wspólne odpytywanie. Choć pochodzą z dwóch różnych pokoleń, potrafią znaleźć wspólny język. Świadoma tego Aleksandra skierowała do wszystkich panów prostą, lecz piękną puentę:

– Tatusiowie, bądźcie fajnymi ludźmi dla swoich dzieci, a jest szansa, że i dzieci będą fajne.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ewa Szykulska w żałobie po śmierci męża. Opublikowała wzruszające pożegnanie
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]