La Toya Jackson: mąż gwiazdy zgotował jej piekło. Artystka zaczęła myśleć o rozwodzie zaledwie pół roku po ślubie, a kiedy próbowała zerwać z partnerem, została przez niego brutalnie pobita. Przez lata terroryzował żonę, chciał, żeby grała w filmach dla dorosłych. Dlaczego tak długo nie zdecydowała się powiedzieć: „dość”? 

To jedna z najbardziej przerażających historii show-biznesu. Siostra Michaela Jacksona miała wszystko — sławę, pieniądze, urodę… Niestety, wokalistka przez wiele lat była ofiarą regularnej przemocy psychicznej i fizycznej ze strony własnego partnera. La Toya Jackson: mąż widział w niej wyłącznie źródło pieniędzy, a kiedy próbowała odejść, zareagował gniewem i agresją. Do czego musiało dojść, żeby piosenkarka postanowiła uciec od okrutnego mężczyzny? Na jej decyzję miało wpływ jedno przerażające odkrycie

La Toya Jackson: mąż się nad nią znęcał?

La Toya Jackson przyszła na świat jako piąte z dziewięciorga dzieci państwa Jacksonów — to starsza siostra kultowego piosenkarza Michaela Jacksona, okrzykniętego królem popu. Mimo że młoda kobieta poważnie zastanawiała się nad studiowaniem prawa, ojciec przekonywał, żeby postawiła na karierę piosenkarki. 

La Toya Jackson: mąż gwiazdy na początku pełnił funkcję jej menadżera. Jack Gordon namówił podopieczną, żeby postawiła na bardziej kobiecy wizerunek. Zaczęła nosić odważniejsze kreacje, zgodziła się także na rozbieraną sesję dla Playboya. Z czasem piosenkarka zakochała się w swoim opiekunie, a kiedy mężczyzna poprosił piosenkarkę  o rękę, nie posiadała się ze szczęścia. Oczywiście powiedziała: tak. Nawet nie przypuszczała, że będzie to najgorsza decyzja w jej życiu

Dlaczego La Toya Jackson się rozwiodła?

Niedługo po ślubie La Toya Jackson zaczęła poznawać prawdziwą twarz swojego męża. Już wcześniej oprawca odizolował ją od rodziny, a niedługo zaczął stosować wobec niej przemoc psychiczną. Kiedy zdesperowana kobieta zażądała rozwodu, doszło do pierwszego pobicia.

La Toya Jackson: mąż regularnie bił ją i poniżał. Cztery lata po ślubie doznała tak rozległych obrażeń, że trafiła do szpitala. Jack Gordon został zatrzymany przez policję, a piosenkarka zyskała szansę, żeby wyrwać się z toksycznego związku. Niestety, w obawie, że dojdzie do skandalu, który zrujnuje jej karierę muzyczną, La Toya zrezygnowała z możliwości złożenia zeznań. 

Na szczęście pod koniec lat 90. La Toya Jackson nareszcie odeszła od Jacka Gordona. Piosenkarka dowiedziała się, że mąż w jej imieniu zaczął prowadzić rozmowy z wytwórnią filmów pornograficznych. Powód? Próbował załatwić swojej żonie rolę. Przerażona kobieta czym prędzej uciekła, a w 1997 roku sąd ostatecznie orzekł jej rozwód.

La Toya Jackson: mąż przez osiem lat traktował ją w najgorszy możliwy sposób. Na szczęście piosenkarka ostatecznie znalazła w sobie siłę, żeby wyrwać się z toksycznej relacji i zacząć normalne życie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA PIOSENKARKI:

la toya jackson: mąż
fot. instagram.com @latoyajackson

La Toya Jackson: mąż gwiazdy przez wiele lat się nad nią znęcał. 

la toya jackson: mąż
fot. instagram.com @latoyajackson

Piosenkarka nie mogła nawet zwrócić się o pomoc do rodziny. 

la toya jackson: mąż
fot. instagram.com @latoyajackson

La Toya Jackson: mąż gwiazdy izolował ją od bliskich i traktował wyłącznie jako źródło pieniędzy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papuga wychowała się z psami i zachowuje się jak jeden z nich. Potrafi nawet szczekać
  2. Agnieszka Kotulanka w młodości. Aktorka była piękna i miała u stóp cały świat
  3. Żona Jurka Owsiaka wyjawiła, kto miał zastąpić go w WOŚP. Jej słowa są niezwykle poruszające
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułAgnieszka Kotulanka w młodości. Aktorka była piękna i miała u stóp cały świat
Następny artykułKurtki na lato. Które modele są najmodniejsze w tym roku?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.