Labrador i chihuahua zostali rodzicami. Właściciele psów pokazali zdjęcie szczeniaczka, który jest mieszanką tych dwóch, zupełnie różnych od siebie ras. Maluch jest niewiarygodny i choć takie krzyżówki nie powinny się zdarzać, jeżeli już się przytrafią, powinniśmy otoczyć naszego pupila wyjątkową troską. Szczeniak z pewnością jest oczkiem w głowie swoich rodziców.

Na popularnej aplikacji TikTok pojawiło się nagranie przedstawiające bardzo nietypowego psa. Okazuje się, że na świat przyszedł szczeniak, który zrodził się z miłości labradora i chihuahua’y. W które z rodziców bardziej wdał się piesek?

Labrador i chihuahua zostali rodzicami

Labrador i chihuahua właśnie zostali rodzicami. Właściciele tych dwóch zupełnie odmiennych ras psów, które się w sobie zakochały, powitali na świecie szczeniaczka, będącego nietypową mieszanką. Jak wygląda piesek?

Szczeniak będący mieszanką labradora i chihuahua’y odziedziczył geny zarówno po mamie jak i tacie. Pyszczek biszkoptowego malucha wygląda identycznie jak przedstawicieli dużej rasy psów, natomiast rozmiarami zdecydowanie bardziej przypomina swoją rodzicielkę.

  1. Kot każdego dnia żebrał w sklepie o mięso, którego nie zjadał. Sprzedawca odkrył jego tajemnicę, trudno powstrzymać łzy
  2. Sikorski nie zapłaci ani grosza, powołał się na „klauzulę sumienia”. Oberwało się TVP, Kurski nie będzie zadowolony
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

Krzyżówka ras

Mały szczeniak jest bardzo nietypowy, a wszystko to za sprawą krzyżówki dwóch ras psów. Choć mieszanki zwierząt są niedopuszczalne, musimy pamiętać, że jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, każdy piesek zasługuje na naszą miłość, a te, które są obciążone genetycznie, w szczególności wymagają naszej opieki. Ten pupil, którego tatą jest dumny labrador, a mamą drobniutka chihuahua, z pewnością jest oczkiem w głowie swoich rodziców i właścicieli.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

labrador
Fot. Screenshot valentinasilvaq, TikTok

Labrador i chihuahua zostali rodzicami.

labrador
Fot. Screenshot valentinasilvaq, TikTok

Na świat przyszedł szczeniak, będący mieszanką tych ras.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żółte ostrzeżenia dla 3 województw. Sytuacja będzie dramatyczna, zacznie się już wieczorem
  2. Stało się, wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Właśnie napłynęły informacje z dwóch krajów
  3. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia
  4. Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję
  5. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  6. Rewolucyjny przepis na placki ziemniaczane. Bajecznie proste i nieziemsko pyszne

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.