Labrador i chihuahua zostali rodzicami. Właściciele psów pokazali zdjęcie szczeniaczka, który jest mieszanką tych dwóch, zupełnie różnych od siebie ras. Maluch jest niewiarygodny i choć takie krzyżówki nie powinny się zdarzać, jeżeli już się przytrafią, powinniśmy otoczyć naszego pupila wyjątkową troską. Szczeniak z pewnością jest oczkiem w głowie swoich rodziców.

Na popularnej aplikacji TikTok pojawiło się nagranie przedstawiające bardzo nietypowego psa. Okazuje się, że na świat przyszedł szczeniak, który zrodził się z miłości labradora i chihuahua’y. W które z rodziców bardziej wdał się piesek?

Labrador i chihuahua zostali rodzicami

Labrador i chihuahua właśnie zostali rodzicami. Właściciele tych dwóch zupełnie odmiennych ras psów, które się w sobie zakochały, powitali na świecie szczeniaczka, będącego nietypową mieszanką. Jak wygląda piesek?

Szczeniak będący mieszanką labradora i chihuahua’y odziedziczył geny zarówno po mamie jak i tacie. Pyszczek biszkoptowego malucha wygląda identycznie jak przedstawicieli dużej rasy psów, natomiast rozmiarami zdecydowanie bardziej przypomina swoją rodzicielkę. 

Krzyżówka ras

Mały szczeniak jest bardzo nietypowy, a wszystko to za sprawą krzyżówki dwóch ras psów. Choć mieszanki zwierząt są niedopuszczalne, musimy pamiętać, że jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, każdy piesek zasługuje na naszą miłość, a te, które są obciążone genetycznie, w szczególności wymagają naszej opieki. Ten pupil, którego tatą jest dumny labrador, a mamą drobniutka chihuahua, z pewnością jest oczkiem w głowie swoich rodziców i właścicieli. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

labrador
Fot. Screenshot valentinasilvaq, TikTok

Labrador i chihuahua zostali rodzicami.

labrador
Fot. Screenshot valentinasilvaq, TikTok

Na świat przyszedł szczeniak, będący mieszanką tych ras.

ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułLidl wprowadza nowy sposób zakupów. Każdy z nas będzie mógł skorzystać
Następny artykułPamiętacie Wilka i Zająca? Niezapomniana bajka, aż łezka się kręci
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.