Labrador bardzo długo oczekiwał na swojego pana przed szpitalem, z nadzieją, że nareszcie z niego wyjdzie. Niestety, oczekiwania trwały naprawdę długo. Ta historia to dowód na to, że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka!

Każdy labrador cechuje się przede wszystkim spokojem i lojalnością. Są bardzo przyjacielskie wobec ludzi, a przede wszystkim dzieci. Przypadek Toto jest przykładem na to, jak  wielką miłością potrafią obdarować te psy człowieka. 

Labrador długo wierzył, że jego właściciel wróci

Sześcioletni labrador o imieniu Toto przez tydzień leżał przed jednym ze szpitali w Argentynie, gdzie obecnie przebywał jego właściciel. Kiedy schorowany mężczyzna wiedział już, że niedługo umrze, poprosił swoją rodzinę, aby przyprowadziła jego ukochanego psa do szpitala, tylko po to, by mogli się pożegnać. Oczywiście, najbliżsi spełnili jego ostatnią wolę. 

Problem tkwił w tym, że rodzina najwyraźniej nie zabrała psa ze sobą do domu. Labrador przez kolejny tydzień leżał przed drzwiami szpitala i bezskutecznie czekał na swojego pana.

labrador
twitter.com

W sprawie zabrała głos Fatima Rodriguez, członek lokalnej organizacji ochrony zwierząt. Kobieta rozpoczęła poszukiwania dla Toto nowego właściciela. W swojej mowie podkreśliła, że osoba, która zdecyduje się zaadoptować pieska, powinna trzymać go zamkniętego w domu. Powodem tego był fakt, że labrador przy każdej możliwie uciekał pod szpital, by tam oczekiwać właściciela, który niestety już zmarł. 

Jakim psem jest labrador?

Labrador to jeden z najbardziej spokojnych i łagodnych psów. Cechuje go przede wszystkim ogromny wdzięk, a także zrównoważona osobowość. Jego przyjazne usposobienie sprawia, że jest idealnym psem nie tylko dla dorosłych, ale również dzieci. 

labrador
Photo by Viktor Forgacs on Unsplash

Te pieski uwielbiają się bawić. Są tak energiczne, że muszą mieć zapewnioną odpowiednią ilość ruchu. Jeżeli ktoś decyduje się na takiego czworonoga musi zapewniać mu długie spacery, na których labrador będzie mógł się wybiegać. Przyjemność sprawiają mu, także kąpiele i zabawy, w których uczestniczą jego właściciele. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

labrador
twitter.com

Labrador nie mógł pogodzić się z tym, że już nigdy nie zobaczy swojego ukochanego właściciela.

kobieta
Image by Jobert Jamis Aquino from Pixabay

Czy wy też uważacie, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl przeżyje oblężenie jeszcze przed świętami. Za kilka dni do sklepów trafi prawdziwy hit
  2. Właścicielka próbuje namówić swojego psa, by wyszedł z wanny. Husky nie zamierzał poddać się tak łatwo
  3. Dzieci bawiły się skacząc na skakance. Zamiast sznurka użyły ogromnego, martwego węża
  4. Usłyszała szczekanie z krzaków. Znalazła bezpańską suczkę, która koniecznie chciała jej coś pokazać
  5. Dziewczynka zaczęła kopać psa. Pożałowała, nagrała się zemsta zwierzaka

źródło: szokuje.pl

Poprzedni artykułKim jest pierwsza żona Radosława Majdana? Przed Dodą był związany z piękną blondynką
Następny artykułBrat Agnieszki Chylińskiej to znany muzyk. Mieszka w Stanach Zjednoczonych ZDJĘCIA
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.