Labrador czekał cały tydzień na swojego właściciela. Wierny czworonóg spędził 7 dni przed szpitalem z nadzieją, że niebawem zjawi się jego opiekun. Niestety, psiak się nie doczekał. Jednak jego historia pokazuje, że psy to nasi najwierniejsi przyjaciele.

Każdy labrador cechuje się przede wszystkim spokojem i lojalnością. Są bardzo przyjacielskie wobec ludzi, a przede wszystkim dzieci. Przypadek Toto jest przykładem na to, jak wielką miłością potrafią obdarować te psy człowieka.

Labrador długo wierzył, że jego właściciel wróci

Sześcioletni labrador o imieniu Toto przez tydzień leżał przed jednym ze szpitali w Argentynie, gdzie obecnie przebywał jego właściciel. Kiedy schorowany mężczyzna wiedział już, że niedługo umrze, poprosił swoją rodzinę, aby przyprowadziła jego ukochanego psa do szpitala, tylko po to, by mogli się pożegnać. Oczywiście, najbliżsi spełnili jego ostatnią wolę.

Problem tkwił w tym, że rodzina najwyraźniej nie zabrała psa ze sobą do domu. Labrador przez kolejny tydzień leżał przed drzwiami szpitala i bezskutecznie czekał na swojego pana.

W sprawie zabrała głos Fatima Rodriguez, członek lokalnej organizacji ochrony zwierząt. Kobieta rozpoczęła poszukiwania dla Toto nowego właściciela. W swojej mowie podkreśliła, że osoba, która zdecyduje się zaadoptować pieska, powinna trzymać go zamkniętego w domu. Powodem tego był fakt, że labrador przy każdej możliwie uciekał pod szpital, by tam oczekiwać właściciela, który niestety już zmarł.

  1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra
  2. Cios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamy
  3. Ogromne poruszenie w sieci. Przed chwilą Michał Szpak pokazał miłość swojego życia, jest zdjęcie

Jakim psem jest labrador?

Labrador to jeden z najbardziej spokojnych i łagodnych psów. Cechuje go przede wszystkim ogromny wdzięk, a także zrównoważona osobowość. Jego przyjazne usposobienie sprawia, że jest idealnym psem nie tylko dla dorosłych, ale również dzieci.

Te pieski uwielbiają się bawić. Są tak energiczne, że muszą mieć zapewnioną odpowiednią ilość ruchu. Jeżeli ktoś decyduje się na takiego czworonoga musi zapewniać mu długie spacery, na których labrador będzie mógł się wybiegać. Przyjemność sprawiają mu, także kąpiele i zabawy, w których uczestniczą jego właściciele.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

labrador
twitter.com

Labrador nie mógł pogodzić się z tym, że już nigdy nie zobaczy swojego ukochanego właściciela.

kobieta
Image by Jobert Jamis Aquino from Pixabay

Czy wy też uważacie, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka?

ZOBACZ TEŻ:

 1. Co oznacza biała piana w słoiku z ogórkami? Przyczyny mogą cie zaskoczyć
 2. Myśleli, że uratowali szczeniaki labradora. Gdy weterynarz zdradził im prawdę, nogi się pod nimi ugięły
 3. Kamil oszukał wszystkich? Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy tresury pumy Nubii, w tle afera o pieniądze
 4. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać
 5. Nie żyje miesięczny chłopczyk ze Śląska. Lekarz: „Mógł być bity od urodzenia”
 6. Po leczeniu kobieta w końcu zaszła w ciążę, jednak podczas USG zamarła. W brzuchu było nie tylko dziecko
 7. Zostawili je na śmierć. 3 małe szczeniaki znaleziono w plastikowej torbie

źródło: szokuje.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.