Labrador został potraktowany w niewyobrażalny i karygodny sposób przez jednego z nowych sąsiadów. Mężczyzna śmiertelnie postrzelił bezbronnego psiaka, ponieważ ten radośnie i ochoczo machał ogonkiem w jego stronę. Zrozpaczona właścicielka postanowiła opisać i nagłośnić całe zajście w sieci.

Niektórzy ludzie doszczętnie pozbawieni są serca i uczuć. Czyn, którego dopuścił się pewien mężczyzna, nigdy nie powinien mieć miejsca. Czworonóg przeszedł przez niego prawdziwe katusze. Bezduszny sąsiad najprawdopodobniej zapomniał, że szczeniaki to radosne stworzenia, które swoim szczęściem i radością pragną dzielić się z innymi. Za swoje poczynania poniesie najwyższą karę.

Labrador został postrzelony

Berkeley, roczny labrador został postrzelony zaraz po tym, jak właścicielka zdecydowała się wypuścić go wraz z czwórką swoich pozostałych psiaków na dwór. Niestety, zwierzaki do domu nie powróciły już w komplecie. Zaginionemu szczeniaczkowi udało się do niego dotrzeć dopiero po kilku godzinach, a jego stan był tragiczny. Jess Buxton natychmiast zabrała swojego pupila do weterynarza. Na miejscu okazało się, że został on postrzelony, a rokowania specjalisty nie były najlepsze.

Labrador
facebook.com

Właścicielka była zrozpaczona.

Weterynarz oznajmił zrozpaczonej kobiecie, że konieczna będzie natychmiastowa operacja. Bez tego życie czworonoga stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Zabieg trwał kilka godzin. W tym czasie Jess dosłownie odchodziła od zmysłów. Słowa, które powiedział specjalista po wyjściu z gabinetu, zapamięta do końca życia.

Psa nie udało się uratować

Okazało się, że karygodnego czynu dopuścił się nowy sąsiad Keenan. Jako przyczynę podał fakt, że… pies zbliżał się do jego posesji merdają ogonem. Mężczyzna został oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami, a na ten moment czeka na wyrok.

Tragiczne zajście przyczyniło się do tego, że Jess zdecydowała się, by zostać obrońcą zwierząt.

Odtąd moją życiową misją jest walka o psy – przyznaje zdeterminowana kobieta.

Pomimo tego, że w dalszym ciągu jest właścicielką czterech psów, niezwykle brakuje jej Berkeley’a. Był jej małym chłopcem, dla którego byłaby w stanie zrobić dosłownie wszystko.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Labrador
facebook.com

Labrador został postrzelony przez nowego sąsiada. Nie przeżył.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Były polski prezydent pobiera olbrzymią emeryturę. Ujawniono kwoty
  2. Dom Anny Kalczyńskiej robi wrażenie. Gwiazda DDTVN pokazała luksusowe wnętrza
  3. Miliarder ma 17 adoptowanych dzieci. Nie zamierza zapisywać im spadku z jednej prostej przyczyny
  4. Maski antysmogowe. Podpowiadamy, którą wybrać, by oddychać bezpiecznie
  5. To nie maskotka ani fotomontaż tylko prawdziwy pies! 8 zdjęć najsłodszego zwierzaka na świecie

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.