Labrador to jedna z najpopularniejszych ras w Polsce. Ludzie, którzy znaleźli maleńkie szczeniaczki w kanalizacji, byli pewnie, że są to właśnie małe labradory. Prawda okazała się wstrząsem.

Labrador to powszechnie znana rasa psa, która obecnie ceniona jest przede wszystkim za łagodny charakter, cierpliwość w stosunku do dzieci, żywiołowość i pogodę ducha. Hodowcy tej rasy doskonale wiedzą, że choć dorosłe psy są duże i masywne, szczeniaki wyglądem przypominają raczej małego szczurka, a nie pieska.

Szczeniaki rasy labrador w studzience kanalizacyjnej

Straż pożarna przyjęła zgłoszenie od ludzi, którzy przechodząc, usłyszeli dziwne dźwięki dobiegające ze studzienki kanalizacyjnej. Dzwoniący poinformowali, że to najprawdopodobniej jakieś zwierzęta. Nie mylili się. 

Strażacy natychmiast udali się we wskazane miejsce. Kiedy zajrzeli do studzienki, ich oczom rzeczywiście ukazało się mnóstwo małych zwierzaków. Spodziewali się, że są to szczeniaki psa rasy labrador. Bezzwłocznie rozpoczęli akcję ratunkową, a gdy wyciągnęli wszystkie maleństwa, udali się z nimi do pobliskiego weterynarza.

  1. Łamiące serce nagranie. Po powrocie ze szpitala pielęgniarz spojrzał na syna i zalał się łzami
  2. Zabrano jej 12 szczeniaków. Po 10 miesiącach suczka ponownie zobaczyła swoje dzieci

Czy to były szczeniaki labradora?

Kiedy maleństwa zostały przebadane przez specjalistę, okazało się, że zwierzęta wcale nie należały do labradorów, co więcej, to nie były nawet psy! Ku zdziwieniu wszystkich weterynarz poinformował, że uratowane ze studzienki zwierzaki to małe lisy.

Strażacy nie mogli się nadziwić, ale koniec końców są szczęśliwi, że pomogli wydostać się zwierzętom. Małe najprawdopodobniej pozostały bez opieki mamy i wpadły do studzienki kanalizacyjnej. Na szczęście weterynarz odpowiednio o nie zadbał. Teraz wystarczy poczekać aż podrosną i się usamodzielnią, a następnie wypuści się je na wolność.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Młody psiak zaczepiał inne psy w parku. Owczarek niemiecki nie wytrzymał, wszystko się nagrało
  2. Niecodzienny widok na miejskiej plaży w Gdyni. Morskie zwierzę odpoczywało na piasku
  3. Znęcał się nad żoną i dziećmi, demolował mieszkanie. Niewyobrażalny koszmar rodziny na kwarantannie
  4. Pogrzeb Krzysztofa Pendereckiego ma być bardzo uroczysty. Niestety, nie wiadomo kiedy się odbędzie
  5. Dowiedziała się, z kim spotyka się jej syn i przeżyła szok. Płakała i błagali z mężem, by ją zostawił

źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułZabawka z PRL. Służyła jako umilacz czasu i tajna broń w jednym
Następny artykułAntek Królikowski pokazał zdjęcie z kwarantanny. Fani od razu skomentowali jeden szczegół ze zdjęcia
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.