Labrador to jedna z najpopularniejszych ras w Polsce. Ludzie, którzy znaleźli maleńkie szczeniaczki w kanalizacji, byli pewnie, że są to właśnie małe labradory. Prawda okazała się wstrząsem.

Labrador to powszechnie znana rasa psa, która obecnie ceniona jest przede wszystkim za łagodny charakter, cierpliwość w stosunku do dzieci, żywiołowość i pogodę ducha. Hodowcy tej rasy doskonale wiedzą, że choć dorosłe psy są duże i masywne, szczeniaki wyglądem przypominają raczej małego szczurka, a nie pieska.

Szczeniaki rasy labrador w studzience kanalizacyjnej

Straż pożarna przyjęła zgłoszenie od ludzi, którzy przechodząc, usłyszeli dziwne dźwięki dobiegające ze studzienki kanalizacyjnej. Dzwoniący poinformowali, że to najprawdopodobniej jakieś zwierzęta. Nie mylili się. 

Strażacy natychmiast udali się we wskazane miejsce. Kiedy zajrzeli do studzienki, ich oczom rzeczywiście ukazało się mnóstwo małych zwierzaków. Spodziewali się, że są to szczeniaki psa rasy labrador. Bezzwłocznie rozpoczęli akcję ratunkową, a gdy wyciągnęli wszystkie maleństwa, udali się z nimi do pobliskiego weterynarza.

  1. Owczarek niemiecki myślał, że jego przyjaciel nie żyje. Nagrano poruszające chwile
  2. Ważył tylko 82 gramów, cudem przeżył na ulicy. Maluch wyrósł na przepięknego, nietypowego kota

Kiedy maleństwa zostały przebadane przez specjalistę, okazało się, że zwierzęta wcale nie należały do labradorów, co więcej, to nie były nawet psy! Ku zdziwieniu wszystkich weterynarz poinformował, że uratowane ze studzienki zwierzaki to małe lisy.

Strażacy nie mogli się nadziwić, ale koniec końców są szczęśliwi, że pomogli wydostać się zwierzętom. Małe najprawdopodobniej pozostały bez opieki mamy i wpadły do studzienki kanalizacyjnej. Na szczęście weterynarz odpowiednio o nie zadbał. Teraz wystarczy poczekać, aż podrosną i się usamodzielnią, a następnie wypuści się je na wolność.

ZOBACZ WIDEO: 

Prawda okazała się zupełnie inna.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wolontariusze cudem uratowali konającego psa. Właściciele powinni być surowo karani za takie zaniedbania?
  2. Nie chcieli leczyć suczki, bo miała iść do uśpienia. Argumenty właścicieli są oburzające, jak mogli?
  3. Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć
  4. Owczarek niemiecki i dziecko. Pies zareagował błyskawicznie, gdy ojciec podniósł rękę na chłopca
  5. Chihuahua stanęła do walki z dogiem niemieckim. Jest 30 razy mniejsza od niego
  6. Kraków. Inspektorzy weszli do opuszczonego mieszkania, żeby uratować zwierzęta. Zastali widok jak z koszmaru, porażające

źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułPrzepis na kotlety schabowe ze starej książki kucharskiej. Wyborny smak, sekret tkwi w panierce
Następny artykułZapachy afrodyzjaki, które działają jak feromony
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.