Lara Gessler kilka miesięcy temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jedyna córka popularnej restauratorki Magdy Gessler nie ukrywa swojego szczęścia. Ostatnio w dość nietypowy sposób wypowiedziała się na temat swojego zajścia w ciążę. Pewien aspekt może zdziwić, ale jak się okazuje, taka była prawda.

Wczoraj za pośrednictwem Instagrama Lara Gessler podzieliła się z fanami dość nietypową informacją. Nie da się ukryć, że fakty, jakie wyszły na jaw, na temat ciąży córki Magdy Gessler, są zaskakujące.

Córka Magdy Gessler błyskawicznie zdobyła popularność

Lara Gessler to jedyna córka popularnej restauratorki i gwiazdy Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler. Zrobiło się o niej głośno, kiedy to matka zaczęła publikować z nią zdjęcia na swoich mediach społecznościowych. Przełożyło się to na zdobycie przez nią bardzo szybkiej popularności i powiększenie liczby obserwujących w mediach społecznościowych. 

31-letnia Lara Gessler jest bardzo wykształconą kobietą. Ukończyła szkołę cukierniczą w Londynie, a następnie pracowała jako cukiernik w trzygwiazdkowej restauracji Michelina. Kilka lat później córka popularnej restauratorki wyjechała do USA, gdzie w Nowym Jorku uczyła się dekorowania tortów od tamtejszych najlepszych cukierników. Kiedy wróciła do Polski, została współwłaścicielką rodzinnej restauracji U Fukiera oraz cukierni Słodki Słony.

  1. Pazura nie chciał pocałować Anny Przybylskiej na planie. Aż ciężko uwierzyć w powód, komentarz Ani zwala z nóg
  2. Media donoszą. Już niedługo mogą się pojawić nowe ograniczenia
Lara Gessler szczerze o swojej ciąży

W 2017 roku Lara Gessler poślubiła Pawła Rucza. Niestety ich małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata i para postanowiła się rozwieść. Kilka miesięcy później media przekazały informację, że Lara spotyka się z będącym właścicielem jednej z kancelarii w Warszawie Piotrem Szelągiem.

Na początku roku ogłosili, że spodziewają się dziecka. Jak się okazuje córka Magdy Gessler, dowiedziała się o ciąży w dość nietypowy sposób. Na swoim InstaStories zamieściła wpis, który brzmiał:

– Dowiedziałam się w szóstym, siódmym tygodniu. A co z objawami? Nie miałam absolutnie ochoty na wino – to jest pierwsza rzecz. A druga rzecz, to miałam bardzo dużą ochotę na świeże soki z pomarańczy i kiwi. U mnie to tak wyglądało – mówi Lara Gessler.

Bez wątpienia był to dość zaskakujący objaw.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Lara Gessler w nietypowy sposób dowiedziała się o swojej ciąży.

lara gessler ciąża
fot. instagram.com @lara_gessler

Córka restauratorki nie ukrywa swojego zadowolenia z przyszłego macierzyństwa.

magda gessler
fot. instagram.com/lara_gessler

Już niebawem dziecko Lary przyjdzie na świat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła decyzja w sprawie maseczek. Właśnie zmieniły się wytyczne
  2. Michał Olszański ujawnia zatrważającą prawdę o swoich zwolnieniach z TVP i Trójki. „Zakazali mi emisji wywiadu z drag queen”
  3. Zenon Martyniuk ma poważne kłopoty. W TVP już poznali prawdę, nie puszczą jej płazem
  4. Koszmar rodziców 12-latki. Zmarła, niedługo po tym wróciła do życia na godzinę
  5. Z ostatniej chwili: Potężna awaria w Warszawie. Tysiące mieszkańców ucierpi
  6. Domowy napój, który jak odkurzacz oczyści tętnice. Nasi zachodni sąsiedzi stosują przepis od stuleci

Źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułTVP przekazało dramatyczne informacje. Nie przeżył, jego samochód został kompletnie zmiażdżony
Następny artykułRodzice wiedzieli, że ich dziecko będzie inne. Jednak podczas porodu zdębieli, nie byli przygotowani na podobny widok
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl