Lara Gessler: nowy partner to znajomy Joanny Jabłczyńskiej. Media pod koniec ubiegłego roku żyły informacją o małżeńskim kryzysie restauratorki. Po stosunkowo krótkim związku para postanowiła się rozstać. Jak donoszą media, Lara wypełnia już lukę po mężu. Kim jest nowy partner restauratorki?

Intercyza, na którą nalegała Magda Gessler, niekoniecznie miała mieć miejsce. Na barkach Laury spoczywa teraz podział majątku, jednak w tym wszystkim najprawdopodobniej może liczyć na wsparcie, ze strony nowego partnera. Media donoszą, że spotyka się z prawnikiem.

Lara Gessler: nowy partner małżeńskim kryzysie?

Jakiś czas temu pisaliśmy o kryzysie w związku 30-letniej Lary Gessler. Według informacji fakt, para wyprowadziła się od siebie w połowie listopada, a Paweł Rucz zaczął szukać kawalerki do wynajęcia. Chociaż Lara Gessler jest świeżo po rozstaniu, to według informacji pudelek.pl nie może narzekać na samotność. Ten sam portal donosi, że uczestniczka programu Ameryka Express spotyka się już z nowym partnerem.

Nowy partner Lary jest prawnikiem?

Chociaż Lara w swoim wcześniejszym związku dzieliła kulinarne pasje, to obecnie zaczęła szukać czegoś nowego. Jak donosi pudelek.pl, Lara spotyka się teraz z mężczyzną, który obraca się warszawskim środowisku prawniczym. Chociaż portal nie zdradza jego imienia i nazwiska, to napomina, że jest powiązany z Joanną Jabłczyńską. Wbrew wcześniejszym wspólnym zainteresowaniom Lary z Pawłem, bliscy czuli, że para do siebie nie pasuje. Viva.pl przytoczyła wypowiedź znajomego pary:

Od początku wiedzieliśmy, że do siebie nie pasują. Nikt jednak tego Larze nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa.

Czy Lara Gessler rozstanie się w przyjaźni?

Lara Gessler i Paweł Rucz nie mogli długo nacieszyć się małżeństwem. Para pobrała się we wrześniu 2017 roku, jednak pod koniec 2018 media obiegły informacje, że mają poważny kryzys. Potwierdzeniem spekulacji, był fakt, że para oddzielnie spędziła święta i sylwestra. Rucz miał być w Bieszczadach, a Gessler na Sycylii. Co więcej, viva.pl wspomina, że barman nie miał dobrych kontaktów z Magdą Gessler. Restauratorka nie była zadowolona z faktu, że para chce wziąć ze sobą ślub, a gdy decyzja już zapadła, namawiała do podpisania intercyzy. Jak się okazuje, prawda okazała się nieco inna. Portal viva.pl przytoczył wypowiedź znajomego pary:

-Wszystko ma odbyć się na pierwszej rozprawie. Wbrew temu, co się mówi, para nie miała intercyzy, bo Lara ufała Pawłowi i go kochała. Ale nie chcą toczyć wojny przed sądem ani w mediach, bo nadal się szanują.

Lara Gessler: nowy partner. Kim jest?

lara gessler nowy partner
Fot. instagram.com/lara_gessler

Lara na swoim Instagramie często publikowała wspólne zdjęcia z mężem. Media śledząc jej media społecznościowe, zauważyli, że nie spędza świąt z Ruczem.

lara gessler nowy partner
Fot. instagram.com/lara_gessler

Według pudelek.pl Lara Gessler spotyka się teraz z prawnikiem.

lara gessler nowy partner
Fot. instagram.com/lara_gessler

Jeszcze we wrześniu 2018 para wspólnie uczestniczyła na balu TVN.

lara gessler nowy partner
Fot. instagram.com/lara_gessler

Według informacji pudelek.pl Laura spotyka się teraz z prawnikiem. Poprzedni jej partner jest barmanem.

lara gessler nowy partner
Fot. instagram.com/lara_gessler

Para wzięła ślub w 2017, jednak po 1,5 roku małżeństwa, postanowili się rozejść.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego mężczyźni wolą blondynki? Już wiadomo!
  2. Izabella Krzan pokazała się bez stanika! Robi wrażenie?
  3. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.