Lara Gessler wraz z mężem Piotrem spełniają się w rodzicielstwie. Małżeństwo doczekało się dwójki pociech – córki Neny i młodszego syna Bernarda. Chłopiec przyszedł na świat we wrześniu 2022 roku. Czy zostanie ochrzczony? Lara krótko i dosadnie odpowiedziała.

Córka najpopularniejszej polskiej restauratorki chętnie dzieli się informacjami ze swojego życia. Relacjonowała zarówno pierwszą, jak i drugą ciążę, a także zdecydowała się pokazać wizerunki dzieci. Z czasem zainteresowanie fanów zaczęło rosnąć. Media zaczął ciekawić temat, związany z chrztem młodszego dziecka.

Lara Gessler zabrała głos w sprawie chrztu syna

Lara Gessler jest córką najsłynniejszej polskiej restauratorki oraz gwiazdy telewizji. Podobnie jak mama, związana jest z kulinariami, a ponadto spełnia się w szeroko pojętych mediach społecznościowych.

Prywatnie Lara stawała na ślubnym kobiercu dwukrotnie. Pierwszym mężem gwiazdy był Paweł Rucz, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Małżeństwo rozpadło się zaledwie po kilkunastu miesiącach.

Lara nie zamknęła się jednak na miłość i z czasem poznała Piotra Szeląga, który okazał się jej drugą połówką. Para w 2020 roku zdecydowała się pobrać, a owocem ich miłości jest dwójka dzieci.

Pierwsze dziecko pary, córka Nena, urodziła się w 2020 roku. Skradła serce nie tylko rodziców i babci, Magdy Gessler, ale również ogromnej ilości fanów Lary, którzy śledzą swoja idolkę w sieci.

We wrześniu 2022 roku urodziło się drugie dziecko pary. Syn, któremu dano na imię Bernard. Chłopiec skończył już dwa miesiące. Dla wielu jest to czas, by zająć się organizacją chrztu. Czy Lara wraz z mężem również zdecyduje się na religijną ceremonię?

Jak się okazuje – nie. Lara wyznała, że niewiele łączy ją z kościołem, dlatego nie widzi celu, by chrzcić swojego syna. W rozmowie z Pomponikiem powiedziała:

Jestem niepraktykująca i nie za bardzo popieram kościół katolicki, więc nie ma za bardzo powodu, żebym chrzciła dziecko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi