Lato to wyjątkowy czas dla wielu oraz jedna z bardziej uwielbianych pór roku. Nie ma chyba nic lepszego niż ciepłe dni i równie ciepłe wieczory oraz świeże powietrze wpadające do mieszkania lub domu. Jest to jednak też czas, w którym muchy nie dają nam spokoju. O nic się jednak nie martwcie- znamy prosty trik, jak w szybki sposób się ich pozbyć, to niesłychane. 

W lecie owady zakłócają spokój wielu z nas, dlatego, jeśli chcecie zasnąć bez brzęczących much nad głową, warto przeczytać ten artykuł i dowiedzieć się, jak się pozbyć niesfornego robactwa z obiektu mieszkalnego. Słyszeliście naszym tym sposobie? 

Lato bez much w domu

Aby lato było jeszcze piękniejsze, znamy domowy sposób na pozbycie się owadów z pomieszczeń, a w szczególności much. Wystarczy, że przygotujesz sobie:

 • wodę (2,5 szklanki)
 • kilka monet
 • sok z limonki 
 • dwie łyżki soli kuchennej
 • woreczek z zapięciem strunowym

Wodę, sok oraz sól kuchenną należy ze sobą wymieszać, a następnie przelać do woreczka z zapięciem strunowym. W kolejnym etapie wrzucamy do niego kilka monet i zapinamy go. Tak przygotowaną zasadzkę należy powiesić nad otwartymi drzwiami czy oknem. 

 1. Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu
 2. Nagle wybuchł protest pod Pałacem Prezydenckim. Awantura, przepychanki, dzieje się teraz
 3. Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Właśnie zwrócił się do Andrzeja Dudy i swoich wyborców

Jak działa pułapka?

Muchy oraz inne owady posiadają oczy bez źrenic, przez co nie kontrolują ilości światła, którą przyjmuje ich wzrok. Przygotowana przez nas pułapka tworzy zatem pewne refleksy, które skutecznie odstraszają robactwo. Lato od teraz nie będzie kojarzyć nam się z uciążliwymi muchami. 

Jeśli jednak nie posiadacie w domu wyżej wymienionych składników, możecie także rozwiesić w oknach np. płyty CD. Spodobała się Wam nasza instrukcja? Koniecznie sprawdźcie także, jak jeszcze można wykorzystać tabletkę do zmywarki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lato
Fot. facebook.com

Lato bez much? To możliwe!

 Jeśli wyżej wymienione sposoby się nie sprawdzą, obejrzyj dodatkowo filmik. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w „Kuchennych Rewolucjach”
 2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
 3. Kinga Duda zyskała wczoraj najwięcej? Znany gej w szczerych słowach o wczorajszym wystąpieniu córki Dudy
 4. Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory
 5. Od lat zdradza męża. Pouczający wpis daje do myślenia każdej kobiecie, która marzy o romansie
 6. Kinga Duda nie miała powodów do radości po przeczytaniu wiadomości. Zobaczyła ją tuż po wyborach

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Poprzedni artykułAndrzej Duda na pierwszym spotkaniu po wyborach. Padły słowa, które wszystkim zapadną w pamięć
Następny artykułPolska piosenkarka zachwyciła Jennifer Lopez. Światowej sławy gwiazda, zrobiła rzecz, o której marzy każda wokalistka
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.