Laura Łącz w wywiadzie dla Faktu, wyznała kilka szczegółów z życia Bronisława Cieślaka. Opowiedziała o wydarzeniach z przeszłości, jego stosunku do choroby, a także o tym, jakim był człowiekiem. 

Bronisław Cieślak zmarł 2 maja w Krakowie. Jego śmierć odbiła się szerokim echem i poruszyła nie tylko jego bliskich, ale również fanów i wiele osób ze świata show-biznesu. Odejście aktorka dotknęło także Laurę Łącz, która w szczerym wywiadzie opowiedziała o artyście. 

Laura Łącz o Bronisławie Cieślaku 

Laura Łącz miała przyjemność porozmawiać z dziennikarką Faktu i opowiedzieć o Bronisławie Cieślaku, a także o relacji z nim. Aktorka zagrała w dwóch odcinkach serialu 07 Zgłoś się, w którym Cieślak grał główną rolę. 

Para poznała się na planie wspomnianego serialu: 

Bardzo się lubiliśmy z Bronisławem Cieślakiem. Ten konkretny odcinek z moim udziałem kręciliśmy na Mazurach wspominała w rozmowie Laura Łącz. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Aktorka podkreślała, że praca z Bronisławem Cieślakiem przebiegała pomyślnie. Obydwoje świetnie się dogadywali:

Miał poczucie humoru, pewien dystans i stosunek do kobiet taki bardzo dżentelmeński, a jednocześnie męski, taki, który kobiety lubią najbardziej – wyznała w dalszej części rozmowy Łącz. 

Choroba Bronisława Cieślaka 

Bronisław Cieślak przez wiele lat walczył z nowotworem. Laura Łącz podczas wywiadu wyznała, jakie aktor miał podejście do swoich problemów zdrowotnych. Padły poruszające słowa, które w obecnej chwili wywołują wzruszenie: 

-Słyszałam o jego stosunku do choroby. Podchodził do niej z męskim dystansem, taką siłą fizyczną. W tym też był bardzo podobny do mojego męża. Nie bał się śmierci, nie bał się swojej choroby, walczył z nią jak mógł i był dzielny i męski do końca – powiedziała Laura Łącz. 

Aktorka zwróciła uwagę, że Cieślak podchodził do wszystkiego z dystansem. Epatował spokojem, nie był człowiekiem porywczym, a opanowanym i twardo stąpającym po ziemi. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Fakt 

Poprzedni artykułPara emerytów dostała rachunek za prąd na działce. Muszą zapłacić 17 tys. złotych
Następny artykułIlona Łepkowska apeluje. Wnuk zmarłego aktora z „M jak miłość” potrzebuje pilnej pomocy
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.