Lelum.pl

Fot. instagram.com/laurasamojlowicz/

Laura Samojłowicz: Co się z nią dzieje? Nagle zaczęły o niej mówić wszystkie media!

12 Stycznia 2019

Autor tekstu:

Agnieszka Kruk

Laura Samojłowicz to żywy przykład na to, że lepiej nie zadzierać z reżyserem. Kilka lat temu było o niej głośno, gdy zdradziła tajemnice z planu, później zniknęła z mediów. Przez ten okres fani zastanawiali się, co się z nią dzieje? Aktorka powraca i znowu wzbudza zainteresowanie mediów!

Laura Samojłowicz to żywy przykład na to, że lepiej nie zadzierać z reżyserem. Kilka lat temu było o niej głośno, gdy zdradziła tajemnice z planu, później zniknęła z mediów. Przez ten okres fani zastanawiali się, co się z nią dzieje? Aktorka powraca i znowu wzbudza zainteresowanie mediów!

Przygody na planie polsatowskiego serialu zadecydowały o tym, że może być jej trudno zgarniać kolejne role. Chociaż Laura Samojłowicz wyjaśniła, że przerwa od show-biznesu jest efektem jej nowych pasji, to trudno było jej znowu zaistnieć w środowisku aktorskim. Czy gwiazda powróci na ekrany?

Laura Samojłowicz powiedziała o kilka słów za dużo i to kosztowało ją rolę

Kilka lat temu aktorka powiedziała o kilka słów za dużo, przez co później poniosła niemałe konsekwencje. Afera dotyczyła serialu Hotel 52, w którym dostała główną rolę. Jak donosi portal gwiazdy.wp.pl, gwiazda wyznała publicznie, że reżyser serialu Dodatkowo miała mieć na pieńku z Magdaleną Cielecką, która również grała jedną z głównych ról. Po incydencie nie pojawiła się w kolejnym sezonie. Przed udziałem w serialu, zakończyła również swoją przygodę z M jak Miłość , gdzie grała Majkę.

W środowisku aktorskim Laura mogła wyrobić sobie niepochlebną opinię, jednak według aktorki, to nie był powód jej zniknięcia z mediów.

– Chciałam rozpocząć jeszcze jedną szkołę teatralną za granicą, dlatego wyjechałam i przestałam grać w polskich produkcjach. Zaczęłam podróżować. Był to moment, w którym byłam bardzo rozchwytywana, a ja chciałam zaryzykować, wierząc, że jak wrócę to i tak się wszystko poukłada. Jak się okazało, jest całkiem dobrze — powiedziała Laura Samojłowicz w wywiadzie dla portalu plejada.pl.

Widać, że 33-letnia aktorka nie ma problemu ze zmianą miejsc i łatwo przystosowuje się do zmiennych warunków – to zdecydowanie pożądana i przydatna cecha, zwłaszcza w show-biznesie. Laura od małego przyzwyczajała się do zmian – mając 4 lata wraz z rodziną przeprowadziła się z Hamburga (gdzie się urodziła) do Polski, ponieważ jej ojciec zatęsknił za ojczyzną.

Laura Samojłowicz pragnie wrócić na ekrany… wystąpi w serialu!

Po kilku latach aktorka zapragnęła wrócić do polskiego show-biznesu, jednak jej starania, nie przynosiły pożądanych efektów. W 2018 roku mogliśmy zauważyć ją w serialu Ślad , gdzie wcieliła się w rolę 28-letniej macochy. Jej rola nie była jednak duża, ale zdążyła przypomnieć o sobie mediom. O aktorce powoli zaczęło robić się głośno. Jak się okazuje, kryminalna tematyka seriali jest aktorce bardzo bliska, a ta ogłosiła ostatnio na swoim Instagramie, że weźmie udział w serialu

Aktorka swoją uwagę przykuła na chwilę w 2017 roku, kiedy pojawiła się na ściance. Laura wybrała obszerną, długą sukienkę i oversizowy płaszcz, który przy wzroście 172 cm mogły dodać jej kilogramów. Fani zaczęli się zastanawiać, czy aktorka przypadkiem nie jest w ciąży. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy ze spekulacjami.

A ona nie jest w ciąży? Tak jakby jej się przytyło. Myślę, że jakby się uśmiechnęła, to by o wiele lepiej wyglądała — czytamy w komentarzach pod zdjęciem aktorki na portalu plotek.pl.

Na pewno będziemy śledzić karierę Laury Samojłowicz. Życzymy aktorce powodzenia i grania samych ciekawych ról!

Jak wygląda Laura Samojłowicz?

Laura Samojłowicz

Laura Samojłowicz po aferze z serialem Hotel 52 zniknęła z mediów.

Laura Samojłowicz

Aktorka miała za sobą wiele ról w popularnych polskich serialach, między innymi M jak Miłość, pojawiła się także w 39 i pół.

Laura Samojłowicz

Po zniknięciu zastanawiali się co się z nią dzieje, ta w 2017 roku pojawiła się na ściance.

Laura Samojłowicz

Aktorka powraca do show-biznesu i zagra w serialu Policjanci i policjantki.

Laura Samojłowicz

Swoje zniknięcie tłumaczyła podróżami.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: plejada.pl, plotek.pl, gwiazdy.wp.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Ola Kwaśniewska nazwała siebie "mamusią". To, co właśnie dzieje się na jej profilu, przechodzi pojęcie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Mistrzyni Polski i córka byłego prezydenta wspierają Kubackich. Wymowny "gest" Aleksandry Kwaśniewskiej
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >
Agnieszka Kruk

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]