Sławomir Wałęsa przechodzi w życiu ciężki czas. Ostatnio w rozmowie z Super Expressem zdradził, że chce spędzić te święta w samotności. Tymczasem Lech Wałęsa ujawnił smutne informacje o swoim synu. Padły bolesne słowa o odwyku. Mało kto spodziewałby się, że 48-latek ma problemy z alkoholem.

Patrząc na najnowsze zdjęcie syna byłego prezydenta od razu wiadomo, że coś jest nie tak. Długie, przetłuszczające się włosy, kilkudniowy zarost, szara twarz i przemęczone oczy — to widok, który z pewnością nie napawa optymizmem.

Lech Wałęsa: dzieci

Lech Wałęsa ma ośmioro dzieci i o każde dba najlepiej, jak potrafi. Nic więc dziwnego, że drży o jednego ze swoich synów, o którym ostatnie wieści były nieco niepokojące.

Najnowsze zdjęcie Sławomira Wałęsy, które opublikował Super Express, szybko obiegło sieć i sprawiło niemałe poruszenie. Chyba nikt nie spodziewał się, że tak może obecnie wyglądać jeden z synów byłego prezydenta, który cały czas aktywnie udziela się w mediach i wypowiada na bieżące tematy.

W życiu jednego z synów byłej głowy państwa nie dzieje się najlepiej. Lech Wałęsa zdradził, że rodzina próbuje namówić Sławka na odwyk. Jednak ten opiera się, dlatego jego starszy brat wystąpił do sądu o przymusowe leczenie.

Jestem zdecydowany, bo inne środki nie skutkują, choć on jest dość inteligentny. I zapraszam oczywiście mojego syna na święta. Dziecko jest zawsze dziecko niezależnie od tego, w jakim stanie jest. Przykro mi bardzo, że nie możemy go wyleczyć, ale może post i modlitwa kiedyś go wyleczą — powiedział Lech Wałęsa w rozmowie z Super Expressem, zaznaczając jednocześnie, że kocha syna.

Kocham go, jak każde inne moje dziecko i każde następne gdybym miał, to także bym kochał — opowiada słynny działacz „Solidarności”.

Jak Lech Wałęsa spędzi święta?

Jednocześnie laureat pokojowej Nagrody Nobla zdradził, w jaki sposób ma zamiar spędzić tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

Normalnie, w domu, ale w mniejszym gronie przez pandemię. Mam dwie kosy, czyli 77 lat, i muszę ograniczyć spotkania, bo chcę jeszcze parę lat pożyć, żeby wyprowadzić Polskę. Także dzieci zaprosiłem, mam nadzieję, że będą, ale będzie ostrożnie z mojej strony, bez czułości — zapowiedział.

Widać, że Lech Wałęsa wziął sobie obecne obostrzenia do serca i postanowił wysłuchać apeli rządzących o pozostanie w domach i niewyjeżdżanie. Przypomnijmy, że tuż po 27 grudnia zostanie wprowadzona kwarantanna narodowa, która potrwa do 17 stycznia.

Zobacz zdjęcia:

lech wałęsa
fot. PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/East News

Sławek ma problemy i przeżywa trudne chwile w życiu (drugi z lewej od góry).

lech wałęsa
Fot. Piotr Molecki/East News.

Jego ojciec Lech i cała pozostała rodzina bardzo chcą pomóc Sławkowi.

Lech Wałęsa
fot. Riccardo Cesari / Splash News/EAST NEWS

W rozmowie z Super Expressem były prezydent zdradził, że zaprosił Sławka na święta.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułZimowy rytuał pielęgnacyjny twarzy i włosów krok po kroku
Następny artykułŚwiat polskiego filmu w żałobie. Nie żyje zasłużona Polka
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl