Lech Wałęsa ma niesamowity powód do radości! Rodzina byłego prezydenta powiększy się w najbliższym czasie! Rodzina Wałęsów już jest bardzo liczna! Kto tym razem spodziewa się potomka? To jedna z najbliższych mu osób!

Lech Wałęsa po raz kolejny zostanie dziadkiem! Jego córka, Magdalena, na Instagramie pochwaliła się, że jest w ciąży, zatem już niebawem duża rodzina Wałęsów znowu się powiększy. Ojcem dziecka będzie również polityk.

Lech Wałęsa znowu zostanie dziadkiem

Lech i Danuta Wałęsowie doczekali się ośmiorga dzieci i dwanaściorga wnucząt. W drodze jest już trzynaste, bo najmłodsza córka byłego prezydenta właśnie spodziewa się kolejnego potomka! Magdalena Wałęsa ma już kilkuletniego syna z pierwszego małżeństwa.

-#bedziedziecko #szczescie #milosc — pisała na Instagramie.

To wspaniały powód do świętowania dla Lecha Wałęsy. Jego córka jest w dwunastym tygodniu ciąży i wkrótce i tak duża rodzina byłego prezydenta zyska kolejnego członka! Kim jest jego mama?

Kim jest Magdalena Wałęsa?

Magdalena Wałęsa jest jedną z czterech córek Lecha Wałęsy. Ma także czterech starszych braci. Jak podaje pomponik.pl, jej pasją był balet, ale kontuzja sprawiła, że szybko musiała zrezygnować z tego zajęcia. Wybrała się na studia teologiczne i została katechetką. Zdecydowała się jednak zmienić zawód i została instruktorką fitness, podaje portal.

Ojcem drugiego dziecka kobiety zostanie gdański radny z ramienia Platformy Obywatelskiej, Lech Kaźmierczyk. Przyszły tata także pochwalił się zdjęciami USG. Już pytał internautów, do kogo podobny jest przyszły potomek rodziny Wałęsów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Lech Wałęsa
facebook.com/lech.kazmierczyk

Lech Wałęsa wkrótce po raz kolejny zostanie dziadkiem!

Lech Wałęsa
instagram.com/presidentwalesa

Były prezydent ma już dwanaścioro wnuków!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Górniak jest na detoksie sokowym. Efekty tej diety są powalające
  2. Gwiazdor Polsatu przerwał milczenie po śmierci znanej polskiej aktorki. Jego słowa ściskają za serce
  3. Edyta Górniak będzie mieć własny program w TVN? Znamy szczegóły
  4. Gwiazda „M jak Miłość” zagra lesbijkę w filmie „Letnie popołudnie”. Znamy datę premiery
  5. Michał Szpak podpadł polskiej artystce? Tabloid donosi, że nie może go znieść przy nowym projekcie
  6. Agnieszka Sienkiewicz pokazała naturalny brzuch po ciąży. Fanki dziękują za szczerość
  7. Gwiazda „Klanu” spodziewa się dziecka? Jej wpis nie pozostawia wątpliwości
Poprzedni artykułKropka nienawiści – zwykły wymysł czy fakt? Najnowsze doniesienia naukowców szokują
Następny artykułElżbieta Zającówna zmieniła plany zawodowe przez chorobę. „Powiedziałam sobie, że nie będę umierać na scenie”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.