Lefteris Kavoukis to postać, którą możecie kojarzyć jako męża sławnej polskiej trenerki personalnej. Zastanawiacie się, kim jest, ile ma lat i skąd pochodzi Lefteris Kavoukis? W tym artykule przybliżymy wam sylwetkę tego sympatycznego i ciepłego człowieka.

Lefteris Kavoukis jest mężem ulubionej trenerki Polaków. Jeżeli ciekawi cię, kim jest Kavoukis i czy podoba mu się życie w Polsce, zachęcamy do zagłębienia się w niniejszy artykuł. Ponieważ w przestrzeni internetowej krąży wiele informacji na temat Lefterisa Kavoukisa, postanowiłyśmy zebrać je w jednym miejscu i stworzyć artykuł pełen rzetelnej wiedzy na jego temat.

Kim jest Lefteris Kavoukis?

Zapewne wielokrotnie słyszałaś to imię – czy to w mediach, czy w internecie, ale nadal nie wiesz, kim jest ten obcokrajowiec i dlaczego jest o nim tak głośno. Zanim pospiesznie wpiszesz w wyszukiwarkę Lefteris Kavoukis kto to, przeczytaj nasz artykuł do końca, a dowiesz się wszystkiego.

Kim jest Lefteris Kavoukis? Lefteris Kavoukis jest trenerem personalnym, który w Polsce współtworzy firmę BEBIO. Co to jest BEBIO? BeBio to firma założona przez Ewę Chodakowską. Firma polskiej trenerki oferuje programy treningowe, diety, książki, poradniki, a także wyjazdy (obozy) treningowe. 

Lefteris Kavoukis co robi?

Lefteris Kavoukis zajmuje się wieloma rzeczami, jednak w głównej mierze współtworzy razem z Ewą Chodakowską firmę BEBIO (jest prezesem) oraz Be Active TV. Co to jest Be Active TV? Be Active TV to platforma z programami treningowymi w formie wideo, które można wykupić (tzw. na żądanie). Platforma oferuje kilkadziesiąt filmów z treningami, w których oprócz Ewy Chodakowskiej możemy zobaczyć, jako trenera, właśnie Lefterisa Kavoukisa. 

Lefteris Kavoukis czym się zajmuje? 

Lefteris Kavoukis zajmuje się nie tylko treningami, ale również przygotowuje planowaniem treningów i układów ćwiczeń. 

– W Be Active, jeśli chodzi o część treningową i narzędziową, to jestem trenerem. Mam swoje zajęcia, trenuję grupy, uczestniczę w treningach podczas Tygodni Metamorfozy. Mam też swoje własne pomysły, które realizuję podczas zajęć. – zdradził agencji Newseria Kavoukis.

Jak donosi portal Super Express, Kavoukis ma swoje własne osiągnięcia w branży fitnessu, które nie są związane z działalnością z firmą Ewy Chodakowskiej. Portal se.pl podaje, że Kavoukis przez pewien czas był fitness edytorem w magazynie Shape, a także marketing menadżerem w fitnessandhealthexperts.com. Kavoukis ma być również założycielem serwisu personaltrainers.gr.

Skąd pochodzi Lefteris Kavoukis? 

Lefteris Kavoukis pochodzi z Grecji. Tam ukończył kierunek wychowania fizycznego na Uniwersytecie im. Kapodistriasa w Atenach. To właśnie w Grecji rozpoczął swoją karierę jako trener personalny, odnosząc duży sukces – według krótkiej biografii, która można znaleźć w zakładce Be Active Team na portalu bebio.pl, Kavoukis odniósł duży sukces w Grecji jako trener personalny, występując w wielu programach telewizyjnych i promując zdrowy i aktywny tryb życia. 

Zastanawiasz się zapewne, ile lat ma Lefteris Kavoukis? Niestety dokładna informacja dotycząca wieku przystojnego Greka nie pojawia się na żadnym portalu z informacjami o Ewie Chodakowskiej lub Lefterisie Kavoukisie. Udało się nam natomiast ustalić, że podczas programu Magdy Mołek, W roli głównej z 2014 roku, Ewa Chodakowska powiedziała o tym, jak udało się jej przekonać Kavoukisa, by przeprowadził się od Polski:

– Nie było łatwo, bo tam już miał wypracowaną swoją pozycję. Był dobrze znany, był bardzo lubiany i szanowany. Było mu bardzo ciężko zostawić wszystko w wieku 37 lat. (…) Kiedy powiedziałam mu, że wracam, w ogóle nie mógł zrozumieć mojej decyzji. – przyznała trenerka.

Z wypowiedzi Ewy Chodakowskiej wynika, że Lefteris Kavoukis opuścił Grecję w wieku 37 lat. Podejrzewamy, że przystojny grecki trener jest zaledwie o kilka lat starszy od Ewy Chodakowskiej przekroczył już magiczną granicę 40 lat – chociaż nie wygląda! To zapewne zasługa aktywności fizycznej i zdrowej diety.

Lefteris Kavoukis Instagram

Czy Lefteris Kavoukis ma Instagram? W dzisiejszych czasach większość gwiazd, celebrytów i trenerów personalnych ma konto na Instagramie. Nie inaczej jest z Lefterisem Kavoukisem, który prężnie działa w mediach społecznościowych. Jak znaleźć Lefterisa Kavoukisa na Instagramie? Wystarczy w wyszukiwarce wpisać @kavoukis. Ile obserwujących ma Lefteris Kavoukis? Grecki trener personalny ma 63 tysiące wyświetleń. Dla porównania Ewa Chodakowska ma 1.4 miliona followersów. Trudno jednak porównywać Ewę i Lefterisa – w Polsce to właśnie ona jest królową fitnessu. 

Kto jest bardziej popularny – Ewa Chodakowska czy Lefteris Kavoukis? W Polsce na pewno dużo większą popularnością cieszy się Ewa Chodakowska. A jak jest z Grecją? Czy Lefteris, wyjeżdżając z Grecji, nie porzucił szansy na wielką sławę i bogactwo? By odpowiedzieć na to pytanie, warto wrócić do wspomnianego już odcinka programu Magdy Mołek, w którym z dziennikarką rozmawiała Ewa Chodakowska. Według Faktu w programie Mołek polska trenerka miała wspomnieć o tym, że kariera Lefterisa w Grecji była stabilna, on był szanowany i rozpoznawany, jednak nie zanosiło się, by coś miało się zmienić, natomiast jej kariera zaczęła nabierać spektakularnego tempa w Polsce. 

Czy Lefteris Kavoukis nie marzy o tym, by cieszyć się w Polsce większą popularnością? W rozmowie z Newserią, Kavoukis powiedział, że podoba mu się, że to właśnie Ewa gra pierwsze skrzypce i jest w świetle reflektorów:

– Jedna Ewa Chodakowska wystarczy. Nie lubię być się w świetle jupiterów. Mam zbyt dużo do zrobienia poza kamerami. W ogóle o tym nie myślę. – powiedział Grek. 

Ewa Chodakowska ma męża?

Ewa Chodakowska jest szczęśliwą mężatką już od pięciu lat. Kiedy był ślub Ewy Chodakowskiej? Trenerka wyszła za mąż 25 września 2013 roku. Kto jest mężem Ewy Chodakowskiej? Wybrankiem serca polskiej trenerki jest Lefteris Kavoukis, z którym Chodakowska jest związana od 9 lat. 

Jak wyglądał ślub Ewy Chodakowskiej? 

Ewa Chodakowska wcale nie miała ślubu na 1000 osób i białych kucyków i złotej karocy. Ślub polskiej Chodakowskiej i Kavoukisa był dość kameralny. Jak podaje Viva! Organizacją ślubu zajęła się firma eventowa, a młoda para miała tylko dwa życzenia: żeby kolorem przewodnim była wanilia, a ślubnym tortem – tor czekoladowy. Według magazynu Viva! na ślub zaproszono 80 osób. Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są małżeństwem od 5 lat, a jak się poznali? 

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis – jak się poznali?

Historia miłości Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa mogłaby stanowić kanwę dla uroczej komedii romantycznej. W wywiadzie dla magazynu Viva! w 2013 roku Ewa Chodakowska powiedziała, jak poznała Lefterisa. Kilka lat temu Chodakowska wyjechała do Grecji na wakacje

– Mój znajomy na jednej z wysp prowadził beach bar. Prosto z portu, nie zważając na zmęczenie, wparowałam na plażę. Była piąta rano, miejsce wciąż tętniło życiem, a powietrze pachniało beztroską. Pierwszą osobą, na jaką wpadłam, był brat właściciela lokalu, mój Lefteris. – powiedziała trenerka.

Potem jeszcze kilkakrotnie wpadała na Lefterisa, ale dopiero, kiedy przypadkiem zrobiła mu zdjęcie, tak naprawdę go zauważyła.

– Zafascynowana wyspą, biegałam z aparatem w ręce i, nie zważając na kompletny brak talentu, fotografowałam dosłownie wszystko. Aż któregoś dnia zrobiłam przypadkiem zdjęcie właśnie Lefterisowi. Spojrzałam na wyświetlacz i po raz pierwszy pomyślałam: Jaki fajny facet. Podeszłam do niego, mówiąc: „Złapałam cię”, i czas jakby stanął w miejscu. Nie mogliśmy przestać rozmawiać. Poczułam, że spotkałam swojego człowieka. – wspominała przeszłość Chodakowska.

W jakim kraju mieszkała Ewa Chodakowska? 

Ewa Chodakowska nie wróciła do Polski, tylko została w Grecji. Po dwóch latach postanowiła wrócić do kraju i chciała, by Lefteris przeniósł się do kraju nad Wisłą razem z nią. Zapytany o to, czy nie tęskni za Grecją, powiedział najbardziej romantyczną rzecz, jaką słyszałyśmy w ostatnim czasie. 

Dla mnie domem jest moja żona. – powiedział Kavoukis w wywiadzie dla magazynu Viva!

W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, Grek powiedział, wspominając swoje pierwsze spotkanie z Ewą:

– Kiedy ją zobaczyłem, wtedy zrozumiałem. Wtedy to była moja wymarzona dziewczyna, teraz to moja wymarzona żona.

Ewa Chodakowska ma dzieci?

Wiele osób zastanawia się, czy Ewa Chodakowska ma dziecko albo, czy jest w ciąży. Ewa Chodakowska nie jest obecnie w ciąży i nie ma dzieci. Czy planuje powiększenie rodziny? Według informatora Faktu Lefteris Kavoukis bardzo chce mieć dzieci, ale jednocześnie rozumie, że kariera jest dla Ewy ważna. Czy Lefteris Kavoukis ma dzieci? Lefteris Kavoukis nie ma dzieci.

Macierzyństwo zawsze było jej priorytetem, ale wie, że na wszystko przyjdzie jeszcze czas. Uważa, że choć jest już po trzydziestce, w dzisiejszych czasach może to marzenie odłożyć na trochę później. – zdradziła dziennikowi Fakt osoba z otoczenia Ewy Chodakowskiej.

PODSUMOWANIE

W niniejszym artykule przyjrzałyśmy się dokładnie mężowi polskiej trenerki, Ewy Chodakowskiej. Lefteris Kavoukis jest greckim trenerem personalnym, którego Chodakowska poznała 9 lat temu podczas wakacji w Grecji. Para pobrała się w 2013 roku i od tej pory razem prowadzą BEBIO. Lefteris Kavoukis jest również jednym z trenerów w Be Active TV – platofirmie z filmami treningowymi na żądanie. Be Active TV jest częścią BEBIO. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Lefteris Kavoukis
Fot.instagram.com @kavoukis

Kim jest mąż Ewy Chodakowskiej? Mąż Ewy Chodakowskiej jest greckim trenerem fitness. Nazywa się Lefteris Kavoukis.

Lefteris Kavoukis
Fot.instagram.com @kavoukis

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis pobrali się 25 września 2013 roku.

Lefteris Kavoukis
Fot.instagram.com @kavoukis

Czym zajmuje się mąż Ewy Chodakowskiej? Lefteris Kavoukis jest prezesem firmy BEBIO. Funkcję tę piastuje razem ze swoją żoną.

Lefteris Kavoukis
Fot.instagram.com @kavoukis

Ponadto, Lefteris Kavoukis jest jednym z trenerów na platformie z filmami treningowymi, Be Active TV.

Lefteris Kavoukis
Fot.instagram.com @kavoukis

Życzymy małżonkom wielu szczęśliwych i pełnych aktywności lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Stringi w pracy. Argumenty za i przeciwko
  2. Jestem brzydka i gruba. Jak to zmienić? Sprawdzone porady
  3. Nie mam się w co ubrać. 20 porad, które ci pomogą

źródło: viva.pl, fakt.pl, se.pl, eska.pl, kobieta.pl, newseria.pl, bebio.pl

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
Następny artykułNie mam przyjaciół. Dlaczego? 20 porad jak to zmienić
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.