Co za wiadomość! Pamiętacie film Legalna blondynka i słodką Elle Woods? Jeżeli tak, to ta wiadomość was ucieszy. Od premiery pierwszej części minęło dokładnie 17 lat, a teraz media obiegła wiadomość, że Reese Whiterspoon znów wcieli się w rolę nieugiętej blond prawniczki z Harvardu.

Legalna blondynka to komedia romantyczna, która wpłynęła na miliony dziewczyn na całym świecie. Pokazała ona dobitnie, że ładne dziewczyny nie muszą opierać się wyłącznie na wyglądzie, ale mogą osiągnąć dosłownie wszystko.

Film do dziś jest chętnie oglądany i dalej daje przykład, mimo że od premiery pierwszej części minęło już 17 lat! Reese Whiterspoon, która jest odtwórczynią głównej roli, w 2003 rok zdecydowała się zagrać w drugiej części hitu.

Druga część odpowiadała historię Elle Woods, która jako wykształcona prawniczka walczyła w Białym Domu o prawa zwierząt. Co zobaczymy w trzeciej części?

Legalna blondynka 3

Historia Legalnej Blondynki, zdecydowanie ma potencjał na trzecią część. Fani na całym świecie czuli spory niedosyt i od dawna pisali na forach internetowych, że producenci powinno zdecydować się na nakręcenie kolejnych losów blond prawniczki.

Na całość bez wątpienia wpływ miał fakt, że Resse wielokrotnie podkreślała, że chętnie znów wcieliłaby się w rolę kultowej blondynki.

Teraz okazuje się, że nie będziemy musieli więcej czekać. Legalna blondynka 3 prawdopodobnie doczeka się trzeciej części!

Jak możemy przeczytać na zagranicznych portalach, trwają już pracę nad scenariuszem i obsadą trzeciej części. Główna bohaterka oczywiście się nie zmieni, scenarzyści, którzy wcześniej pracowali przy części pierwszej i drugiej – również zostają!

Według Deadline.com, Legalna Blondynka 3, ma nieść za sobą przekaz dot. kobiecej siły. Wybór ten zdaje się idealny, biorąc pod uwagę wydarzenia z ostatnich 12 miesięcy i m.in. akcję #metoo.

Cieszycie się? Kobieca część naszej redakcji już umówiła się na oglądanie pierwszej i drugiej części 😉

via GIPHY

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak ustalić menu ślubne? Trendy 2018 według Vogue Paris
  2. Białe plamki na paznokciach – co oznaczają i w jaki sposób możemy je zwalczyć?
  3. 8 skutków palenia, których nie przewidziałeś [ZDJĘCIA]

źródło: cosmopolitan.pl