Tak to już jest, że gwiazdy, do których przywykliśmy i które kochaliśmy, starzeją się. Jeszcze częściej chorują. Niestety ze względu na stres związany z zawodem, jaki wykonują, jest to najczęściej nowotwór. Miejmy nadzieję, że tym razem wszystko zakończy się pomyślnie. 

Jane Fonda to legenda Hollywood, aktorka o wielu talentach. Jej życiorys jest bardzo ciekawy. W młodym wieku wyjechała do Paryża, aby móc zgłębiać tajniki malarstwa. Po powrocie do USA przez jakiś czas pracowała jako modelka, dzięki czemu trafiła na okładkę „Vogue”.  Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród, nie tylko w kategorii aktorskiej. Zasłynęła jako aktorka, pisarka, producentka oraz działaczka polityczna. Kilkukrotnie razy była zamężna.

Walczy z rakiem

Aktorka nie pierwszy raz zmaga się z nowotworem. Kilka lat temu wykryto u niej raka piersi, na szczęście lekarze nie wykryli przerzutów i gwiazda szybko wróciła do zdrowia. Jednak gdy 80- letnia Jane pojawiła się na premierze kolejnego sezonu serialu „Grace i Frankie” reporterom nie umknął plaster na jej ustach. Okazało się, że aktorka choruje tym razem na nowotwór, który rozwija się w ustach. Fonda wyjaśniła dziennikarzom, że niedawno wyrosła jej narośl na dolnej wardze. Lekarze zdiagnozowali u niej raka. Na szczęście szybko go wycięli, a jej zdrowiu nie powinno już nic zagrażać, jednak rana pozostała. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła niedawno zdjęcie, które podpisała w dość luźny, typowy dla siebie sposób.

ZOBACZ TEŻ: Honorata Skarbek ŁYSIEJE?! „Zapisała się na terapię”

„Znalazłam sprytny sposób na ukrycie opatrunku na wardze po usunięciu raka.”

https://www.instagram.com/p/Bd_If9SB71Z/?taken-by=janefondaofficial

ładowanie...

Zobacz również