Lekarz przekazał uwielbianemu aktorowi przerażającą diagnozę. Polski artysta nie miał pojęcia, że od lat był ciężko chory. Prawda mroziła krew w żyłach, ale dzięki leczeniu gwiazdorowi udało się pokonać chorobę. Kibicowały mu ukochana żona i dwie córeczki.

Mariusz Bonaszewski nie miał pojęcia, że lekarz znał diagnozę, jeszcze długo przed tym, kiedy aktor zauważył, że coś jest z nim nie tak. Niesamowita historia już na zawsze zostanie w jego pamięci. Gdyby nie przypadek, rozpoznawanie diagnozy mogłoby potrwać znacznie dłużej i nie wiadomo, jakie miałoby to skutki.

Lekarz czekał na aktora z diagnozą

Mariusz Bonaszewski pojawił się w wielu znanych produkcjach emitowanych przez różne telewizje. Jego rolom przyglądał się lekarz, który na odległość stwierdził, że aktor może cierpieć na poważną chorobę. On sam długo zwlekał z udaniem się na badania, a kiedy trafił do gabinetu, usłyszał, że ma gruczolaka przysadki mózgowej. Co więcej, specjalista już dwa lata wcześnie dzwonił do telewizji, ale gwiazdorowi nie przekazano tej informacji.

lekarz
filmpolski.pl

Aktor był przerażony. Dowiedział się, że mógł umrzeć na serce, bo przy tej chorobie narząd może się powiększać. Dzięki szybkiej interwencji chirurgicznej lekarzom udało się uratować mu życie. Od tamtej pory minęły już trzy lata, a Mariusz Bonaszewski wrócił do pracy i co najważniejsze, do ukochanej rodziny.

Gdzie grał Mariusz Bonaszewski?

Mariusz Bonaszewski grał w kilku największych teatrach, w tym w Teatrze Narodowym, gdzie wystąpił w sztukach takich jak OtelloMiłość na Krymie, Nie-Boska komedia czy Wesele. Zagrał też w Teatrze Telewizji, między innymi w Juliuszu Cezarze, Don Kichocie, Małym Księciu, Wyzwoleniu czy Marszałku.

lekarz
filmpolski.pl

W jakich filmach grał Mariusz Bonaszewski? Mariusz Bonaszewski grał w filmach takich jak Kurier, Powidoki, Historia Roja, Daas, Wenecja czy Łóżko Wierszynina. Widzowie Polsatu doskonale znają go z Przyjaciółek, gdzie wcielał się rolę ojca Ingi (Małgorzata Socha). Aktor zagrał też w serialach takich jak Zawsze warto, W rytmie serca, Za marzenia, Pakt czy M jak miłość.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Prawdziwe oblicze macierzyństwa. Olga Kalicka pokazała, jak zasnęła przy karmieniu synka
  3. Nie żyje młody raper. Miał tylko 21 lat, przyczyny śmierci są nieznane
  4. Znana piosenkarka rozstała się z mężem po 11 latach. Opublikowała bardzo intymny wpis
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułRoksana Węgiel znów zakochana? Wielbiciele zasypują ją pytaniami o nową miłość
Następny artykułJoanna Krupa urodziła. Znamy płeć i imię dziecka
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.