Lekarze przyjęli do szpitala pacjentkę z bardzo złym samopoczuciem. Gdy odkryli, co jej dolega, natychmiast przystąpili do operacji. Dopiero w trakcie wyszło na jaw, z jak bardzo trudną sytuacją mają do czynienia. Z gardła pacjentki wyciągnięto 120-centymetrowego potwora. 

Lekarze przerazili się na widok konsekwencji swojego zabiegu. Pacjentka nie czuła się dobrze z zaskakującego powodu. Dokonano porażającego odkrycia w jej organizmie. 

Lekarze byli w szoku

Do sytuacji doszło w Dagestanie, położonym przy morzu Kaspijskim, państwie należącym do Federalnej Rosji. Uwarunkowania przyrodnicze terenów tego kraju wyjaśniają, dlaczego doszło do aż tak zatrważającej sytuacji.

Lekarze byli przekonani, że coś znajduje się w gardle i przełyku chorej. Naszykowali więc salę, by to wyciągnąć. Nie mieli pojęcia, co to może być. Gdy lekarka zaczęła wyciągać czarne, obślizgłe ciało zorientowała się, że to wąż. Miał 120 centymetrów!

  1. Nowe obostrzenia. Właśnie przekazano informację, wielu Polaków będzie zrozpaczonych
  2. Dramatyczne sceny w Nasz nowy dom, zagrożenie dla życia i zdrowia rodziny. Katarzyna Dowbor musiała podjąć interwencję

Kobieta z wężem w ustach – nagranie

Do sieci trafiło nagranie z zabiegu. Widać na nim, że medycy są przerażeni, a lekarka zaczęła nawet krzyczeć. Wielkie zwierzę zostało położone w misce. Okazało się, gad wszedł do przełyku kobiety podczas snu. 

Co ciekawe, same władze Dagestanu nie skomentowały rozchodzącego się w błyskawicznym tempie po sieci nagrania. Jednak mieszkańcy miejscowości, w której to się stało, twierdzą, że to nie pierwszy taki przypadek w tych okolicach. Tereny są górzyste i pełne gadów.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

lekarze
fot.youtube.com/Sleuth Media

Medycy zupełnie nie spodziewali się, co takiego zobaczą.

lekarze
fot.youtube.com/Sleuth Media

Wąż miał 120 centymetrów długości.

 Nagranie mrozi krew w żyłach. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć
  2. Posypał plażę szczyptą soli. Trudno uwierzyć, co się później stało, niesamowite
  3. Policja pilnie poszukuje włamywacza, opublikowali porażające nagranie. Niewiarygodne, co robił w mieszkaniu poszkodowanego
  4. 65-latka chciała zapłacić za rachunki. W kasie usłyszała, że jest martwa „Przecież pani nie żyje”
  5. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało informację. Ogromna zmiana wchodzi w życie już jutro
  6. Ewa Wachowicz zmodyfikowała przepis na słynnego Colesława. Jej wersja słynnej surówki jest jeszcze lepsza niż oryginał

źródło: popularne.pl

 

Poprzedni artykułWiadomość z ostatniej chwili: Do Polski zbliża się wir Otylia. Nagłe załamanie pogody na weekend
Następny artykułMinisterstwo Zdrowia przekazało nieoczekiwane informacje. Polacy czekali na nie od marca
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl