Lekarze byli w szoku, kiedy okazało się, że 74-latka urodzi bliźniaki. Medycy obawiali się o wszystko: o przebieg porodu, zdrowie dzieci i w końcu o ich wygląd. Gdy maluchy pojawiły się na świecie, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. W internecie krążą urocze zdjęcia rodziny i malców. Cały świat jest poruszony tymi narodzinami.

Choć zajście w ciążę w wieku 74 lat może wydawać się niemożliwe, w przypadku tej kobiety udało się. 74-latka jest już 25 lat po menopauzie. Razem ze swoim mężem są razem od 1962 roku i od zawsze marzyli o dziecku. Niestety, los wciąż się do nich nie uśmiechał. W końcu ich marzenie się spełniło. Lekarze obawiali się jednak jak będzie wyglądać potomstwo tak sędziwych wiekiem rodziców.

Bliźniaki urodzone przez 74-latkę: zdjęcia

Lekarze nie mogli się nadziwić, że poród starszej kobiety przebiega zupełnie standardowo. Narodziny odbyły się bez żadnych komplikacji czy poważnych kłopotów zdrowotnych dla niemłodej już mamy. Dzieci urodziły się zdrowe i na dodatek jak na maluchy przystało słodkie i śliczne.

Urocze zdjęcia rodziny obiegły internet. Rodzice zbierają gratulacje, a ich przypadek jest omawiany w kolejnych klinikach. Jak się okazało, rodzice pragnęli zostać rodzicami i w końcu udało im się to dzięki metodzie in vitro. 

  1. Syn Zenka Martyniuka znów ma kłopoty. Tym razem sprawa może skończyć się w sądzie, jest komentarz
  2. Ciemne czy jasne żółtko jest zdrowsze? Kolor ma kolosalne znaczenie, przesądza o wszystkim
  3. Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek zdradzili całą prawdę o programie. Wszyscy poznali sekret

Lekarze pod wrażeniem

Lekarze potwierdzili, iż dzieci są absolutnie zdrowe, a ich mama czuje się już dobrze. Kiedy okazało się, że 74-latka jest w ciąży i to bliźniaczej lekarze bardzo się bali, że organizm nie zniesie obciążenia związanego z ciążą. 

Dzieci przyszły na świat całe i zdrowe za pomocą cesarskiego cięcia. Ich 82-letni tata nie posiada się z radości. W Indiach metoda in vitro jest refundowana przez rząd i mogą starać się o pomoc pary w różnym wieku. O tym, czy ciąża po menopauzie może się przytrafić i jakie są na to szanse, pisaliśmy, w osobnym artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bliźniaki
fot.youtube.com/Inside edition

Dzieci urodziły się całe i zdrowe.

bliźniaki
fot. youtube.com/Inside Edition

Rodzice są bardzo szczęśliwi. 

bliźniaki
fot.youtube.com/Inside edition

Tata dzieci ma 82 lata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne informacje, nie żyje znany polski dziennikarz. Miał tylko 45 lat
  2. PR: Polska otworzy granicę w przyszłym tygodniu. Może być przełom
  3. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało ważną wiadomość. Apeluje do wszystkich Polaków
  4. Bohaterka „Królowych Życia” miała poważny wypadek. Jest dramatyczne oświadczenie gwiazdy
  5. Pamiętacie Kasię z ”13 posterunku”? Dziś ma 45 lat, dalej wygląda jak milion dolarów
  6. Sytuacja z każdą godziną jest coraz gorsza, pojawił się kluczowy apel policji. W akcji jest już Krzysztof Rutkowski, rodzina zaginionego jest zrozpaczona

źródło: webniusy.pl

 

Poprzedni artykułWstydziła się pójść na wesele przez swój wygląd. Po ośmiu godzinach w fotelu fryzjera jest nie do poznania
Następny artykułEdyta Górniak poważnie przestraszyła fanów. Wystarczyło jedno zdanie
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl