Lekarze nie spodziewali się, że prześwietlenie, które zlecili kobiecie, pokaże coś, czego nigdy wcześniej nie wiedzieli. Kobieta od miesięcy zmagała się z rosnącym brzuchem mimo tego, że była na diecie. Wiedziała, że nie spodziewa się dziecka, dlatego zaniepokojona swoim stanem zdrowia, postanowiła się zbadać. Prawda okazała się szokująca. Historia tej kobiety powinna być przestrogą dla innych.

Lekarze podjęli decyzje o natychmiastowej operacji, po tym co zobaczyć na prześwietleniu. Stan zdrowia kobiety mógł w ciągu chwili ulec pogorszeniu. Specjaliście pierwszy raz mieli do czynienia z czymś takim. 

Lekarze zaczęli natychmiast operować

24-letnia kobieta z Meksyku postanowiła udać się do lekarza, ponieważ była zaniepokojona stanem swojego zdrowia. Jej brzuch rósł w zastraszająco szybkim tempie, mimo tego, że reszta ciała chudła pod wpływem diety. Lekarze natychmiast skierowali ją na prześwietlenie. 

Okazało się, że na jajniku rośnie jej gigantyczna torbiel, przez którą kobieta wygląda jakby była co najmniej w bliźniaczej ciąży. Podjęto decyzję o natychmiastowej operacji, która trwała kilkanaście godzin, wycięcie torbieli nie było bowiem łatwym zadaniem.

  1. Stanie się już dziś, wszystko potwierdzone. Rafał Trzaskowski wydał oficjalny komunikat
  2. Biedronka i Lidl mają powody do obaw. Na rynku pojawi się jeszcze tańszy sklep

Gigantyczna torbiel zagrażała jej życiu

Całe szczęście zespół specjalistów podołał temu wyzwaniu. Lekarze postanowili zważyć wyciętą torbiel. Ku ich zdumieniu okazało się, że ważyła ona aż 34 kilogramy, czyli mniej więcej tyle, co dziecko w wieku 10 lat. 24-letnia Meksykanka wraca obecnie do zdrowia, a jej życiu już nic nie zagraża.

Ta historia jest jednak przestrogą dla tych, którzy stronią od profilaktycznych badań. Przykładem jest także historia Sandry Kubickiej ze stycznia tego roku, u której wykryto guza, właśnie dzięki badaniom, na które się zdecydowała

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lekarze
Fot. facebook.com /Sudi Languvu

Lekarze skierowali kobietę na prześwietlenie.

lekarze
Fot. facebook.com /Sudi Languvu

Nie spodziewali się jednak, że na jej jajniku rośnie gigantyczna torbiel.

lekarze
Fot. facebook.com /Sudi Languvu

Po wycięciu okazało się, że ważyła ona aż 34 kilogramy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  2. Podsiadło podczas występu, zaczął apelować do Kingi Dudy. Słowa poruszyły całą publiczność, nie będzie zadowolona
  3. Budzące grozę sceny w Warszawie. Nikt nie chciał się zatrzymać, wszyscy od razu uciekali
  4. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł
  5. Nagła i straszna decyzja GIS o zamknięciu plaż nad polskim morzem. Rozpacz wczasowiczów, lokalom gastronomicznym grozi bankructwo?

Źródło: webniusy.com; pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

Poprzedni artykułDo mediów właśnie trafiła dramatyczna informacja. Jego śmierci nikt nie mógł przewidzieć, rodzina jest załamana
Następny artykułChłopczyk powiedział „Kocham Cię, mamo”, po chwili zmarł. Przyczyna śmierci jest druzgocąca
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.