Do internetu trafił niedawno film z niezwykłego zdarzenia. Przez burze i sztormy, jakie nawiedziły niedawno Kostarykę, wiele zwierząt straciło domy. Na szczęście są na świecie ludzie, którzy mają wielkie serca i bez chwili wahania ratują każdą napotkaną istotę, która potrzebuje pomocy. 

Pewien turysta usłyszał płacz, spacerując po rejonie, który nawiedziła burza i sztorm. Jak się okazało biedny, mały leniwiec utknął pomiędzy dwoma kamieniami. W pobliżu nie było nikogo z jego rodziny. Zwierze zostało odnalezione pomiędzy skałami w Punta Tigre na Kostaryce. Film, jaki został nagrany z całego zajścia, pokazuje, jak zwierze całe się trzęsie, jest mokre, a w oczach ma piasek. Na szczęście z pomocą szybko przyszli ludzie.

Leniwiec utknął pomiędzy kamieniami

Leniwiec wołał o pomoc i na całe szczęście zostaje odnaleziony. Wybawcy zwierzęcia przenieśli go w bezpieczne miejsce, w kartonie i postarali się, aby małemu było ciepło i bezpiecznie. Następnie odwieziono go do centrum ratownictwa zwierząt w Tranquillity. Cały filmik łamie serce największym twardzielom.

Zobacz nagranie:

Zobacz zdjęcia:

Morgan
fot. Facebook/@morgansjunglelodge
Morgan
fot. Facebook/@morgansjunglelodge
Morgan
fot. Facebook/@morgansjunglelodge

źródło: dailymail.com