Leon Niemczyk przez długie lata swojej kariery uchodził za jednego z najsympatyczniejszych i najwybitniejszych aktorów swojego pokolenia. Tak bez wątpienia było, jednak tym samym stawiano go w szeregu najbogatszych i najszczęśliwszych aktorów. Dopiero po latach prawda okazała się całkowicie inna. Znany aktor odszedł w samotności, a jego marzenie nie zostało spełnione.

29 listopada 2020 roku minie 14 lat odkąd Leon Niemczyk odszedł z tego świata. Okazuje się, że przez te wszystkie lata znany aktor skrywał mnóstwo tajemnic, które dopiero po latach wyszły na światło dzienne. Artysta, którego tak dobrze kojarzą Polacy, nie był takim świętym, jak by się wydawało.

Leon Niemczyk tajemnice

Aż ciężko uwierzyć, że już za kilka dni minie aż 14 lat od śmierci Leona Niemczyka. Aktor, który kojarzy nam się głównie z geniuszem artystycznym, ale także szerokim uśmiechem, wybitną mimiką oraz upodobaniem do kobiet był wspaniałym człowiekiem, ale miał także swoje za uszami.

Tuż po jego śmierci na jaw wyszło kilka faktów, które zaskoczyły jego najzagorzalszych fanów. Okazuje się, że w życiu prywatnym momentami wiodło mu się zdecydowanie gorzej niż w zawodowym. Jego ostatnie chwile życia potrafią wzruszyć do łez każdego człowieka.

Przypomnijmy, że aktor cierpiał na raka płuc, który ostatecznie okazał się przyczyną jego śmierci. Portal pomponik.pl podaje, że ostatnie chwile swojego życia spędzał w samotności. Co więcej, w jednym z wywiadów, tuż przed śmiercią opowiadał o swoich przeżyciach z młodych lat.

– Życie nigdy mnie nie rozpieszczało. Straciłem dom rodzinny jako młody chłopak, walczyłem na wojnie, siedziałem w więzieniu. Wszystkie zmartwienia szybko puszczam w niepamięć – opowiadał w Echu Dnia.

Marzeniem Leona Niemczyka, było umrzeć w pięknym i egzotycznym kraju. Pragnął odbyć podróż dookoła świata, jednak niestety nie przyszło mu osiągnąć zamierzonego celu. 29 listopada 2006 roku zmarł, na tydzień przed swoimi 83. urodzinami. Urna z jego prochami spoczęła na Starym Cmentarzu w Łodzi.

  1. Znaki zodiaku kobiet, na których widok faceci szaleją. Są zjawiskowo piękne i czarujące
  2. Leon Niemczyk odszedł samotnie, tuż przed urodzinami. Nie zdążył spełnić wielkiego marzenia, było już za późno
  3. Nie żyje aktor znany z ”Na dobre i na złe”, ”U pana Boga w ogródku” i wielu innych. Wiadomość przekazał ZASP

Leon Niemczyk pieniądze i kobiety

Aktor przez wiele lat bardzo pilnie strzegł, by nikt nie zaglądał mu do portfela, ani nie zainteresował się jego stanem konta. Co więcej, starał się unikać tego tematu, jak ognia, gdyż uznawał, że pieniędzy po prostu nie ma.

W wywiadzie dla Echa Dnia uznał, że żony i kochanki puściły go z torbami.

 Kobietom, z którymi się wiązałem, zależało – jak się okazywało po czasie – nie na mnie, ale na moich pieniądzach… Cóż, popełniłem wiele błędów, a za błędy trzeba płacić – wyznał tuż przed śmiercią.

Wielu ludzi twierdziło, jakoby aktor mieszkał w wielkim domu z basenem, jednak on sam wychodził z założenia, że mieszka w domu kwaterunkowym, gdyż na luksusy nie jest go stać.

Jak przekazuje pomponik.pl, w przeszłości wyrzekł się starszego brata, nie utrzymywał kontaktu z jedną córką, często kłamał w wywiadach, że miał aż sześć żon. Przypomnijmy, że niedługo przed swoimi 80. urodzinami opowiadał, że zaraz po wybiciu ósmego krzyżyka na karku po raz siódmy weźmie ślub.

 Nic na to nie poradzę, że ciągle podobam się kobietom. Jestem rozrywkowym facetem, pędziwiatrem, który nie potrafi usiedzieć w miejscu – mówił przed laty w programie pt. Kawa czy herbata.

Leon Niemczyk bardzo lubił prawić kobietom komplementy, oraz opowiadać o swych miłosnych podbojach. Często posuwał się do podobnego stwierdzenia, jak przytoczone powyżej, że kobiety nie mogą oprzeć się jego urokowi. Jednak zdecydowanie rzadziej poruszał temat pieniędzy, które były dla niego niczym temat tabu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Leon Niemczyk
fot. eastnews.pl/CEZARY PECOLD/SE/EAST NEWS

29 listopada 2020 roku minie 14 lat od śmierci Leona Niemczyka. Tuż po jego śmierci na jaw wyszło wiele sekretów z jego życia. Okazało się, że życie prywatne aktora nie było takie wesołe, jak by się wydawało.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. To jest najbardziej strzeżony dom w Warszawie. Wiecie o czyją posiadłość chodzi?
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Minister zdrowia przekazał smutną wiadomość dla wielu rodzin. Chodzi o ferie
  4. Rzeczniczka ofiary o Dominicu z ”Top model”: ”podpisali się swoimi imionami na jej ciele, gdy dziewczyna była nieprzytomna”
  5. Weszła do łazienki, gdy był w niej mąż i zamarła. Natychmiast kazała mu się wynosić z domu
  6. Chart urodził się z szyją jak u żyrafy. Choć dziś jest gwiazdą, niewielu wie, że skrywa tragiczną historię
  7. Radio Zet podało właśnie najgorszą wiadomość. Tragedia, legenda klubu Ligi Mistrzów zmarła na COVID-19Źródło: Pomponik.pl

Poprzedni artykułKiedyś była ulubioną rozrywką młodzieży. Graliście w zośkę?
Następny artykułKiedyś każde dziecko miało kredki Bambino. Pamiętacie je jeszcze?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl