Leonardo DiCaprio: dziewczyna aktora towarzyszyła mu podczas wakacji na luksusowym jachcie! Była z nimi inna znana para, pomiędzy którą także jest spora różnica wieku. Partnerka uwielbianego przez kobiety gwiazdora ma zaledwie 22 lata. Kim jest Camila Morrone?

Leonardo DiCaprio: dziewczyna słynnego aktora robi zawrotną karierę. Na Instagramie obserwują ją już niemal 2 miliony osób! Para spotyka się od dwóch lat i wygląda na to, że ich relacja jest coraz bardziej poważna. Myślą nawet o dzieciach!

Leonardo DiCaprio: dziewczyna towarzyszy mu na wakacjach

Obecnie Leonardo DiCaprio przebywa na wakacjach we Włoszech, gdzie relaksuje się przed europejską premierą filmu Pewnego razu… w Hollywood. Towarzyszy mu piękna Camila Morrone oraz Sean Penn, aktor i były mąż Madonny z 32-lata młodszą partnerką Leilą George. Cała czwórka świetnie bawiła się na jachcie.

Leo już od 2017 roku spotyka się z Camilą. W jednym z wywiadów, jak podaje viva.pl kobieta opowiadała, że bardzo chce zostać mamą i nie może doczekać się założenia rodziny. Dużą zmianę przeszedł też słynny aktor, który na fotelu u Ellen DeGeneres przyznał, że z wiekiem czuje coraz większą potrzebę bycia ojcem.

Kim jest Camila Morrone?

Camila Morrone jest aktorką i modelką. Urodziła się w 1997 roku w Los Angeles jako córka pochodzących z Argentyny aktorki i modela. Po rozwodzie mama gwiazdy spotykała się z Alem Pacino, którego Camila nazywała ojczymem.

Karierę modelki na dobre zaczęła, gdy w 2016 roku pojawiła się na okładce tureckiego Vogue’a. Zadebiutowała jako aktorka w filmie o Charlesie Bukowskim z 2013 roku. Pięć lat później wystąpiła w thrillerze Życzenie śmierci u boku samego Bruce’a Willis’a. 22-latka jest też bardzo popularna na Instagramie, gdzie ma 1,8 miliona obserwatorów. Camila spędza każdą wolną chwilę z Leonardo. Wygląda na to, że ma szansę zostać pierwszą kobietą, której udało się zatrzymać aktora na stałe.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

leonardo dicaprio: dziewczyna
instagram.com/camilamorrone

Leonardo DiCaprio: dziewczyna aktora to Camila Morrone, aktorka i modelka.

leonardo dicaprio: dziewczyna
fot. screen YouTube TheEllenShow

Aktor uwielbiany przez kobiety na całym świecie, jak dotąd nie zdecydował się na dziecko z żadną ze swoich byłych partnerek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
Poprzedni artykułMama Anny Powierzy zmarła na ciężką chorobę. Aktorka opowiedziała o bolesnym doświadczeniu
Następny artykułChłopak się jej oświadczył: „Zgodziłam się, ale jest mi niedobrze na samą myśl, że mam być jego żoną”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.