Ilona Łepkowska udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, co uważa na temat talentu aktorskiego Antka Królikowskiego. Producentka poruszyła również temat Sebastiana Fabijańskiego i tego czy planuje z panami dalszą współpracę.

Antek Królikowski ma na swoim koncie niejeden skandal. Zaczęło się od zaplanowania przez aktora gali streak fight, podczas której miałaby mieć miejsce walka pomiędzy sobowtórami prezydentów Rosji i Ukrainy. Pomysł ten bardzo nie spodobał się fanom i reszcie show-biznesu.

Później gwiazdor został skrytykowany za publiczne pranie burdów i aferę ze swoją byłą ukochaną — Joanną Opozdą. Aktor został przyłapany na zdradzie małżonki i jednocześnie matki swojego syna Vincenta. W związku z tymi doniesieniami portal „Plejada” postanowił zapytać producentki, czy rozważałaby zatrudnienie aktora w jednej ze swoich produkcji.

Jakim aktorem według Ilony Łepkowskiej jest Antek Królikowski?

Popularna scenarzystka wyznała, że podczas wybierania aktorów, którzy mieliby odegrać rolę w tworzonych przez nią produkcjach, kieruje się ich zdolnościami, a nie nazwiskiem. Zdradziła również, że nie należy łączyć życia prywatnego danej gwiazdy, z tym jak radzi sobie na planie. Jednocześnie powiedziała, że rozumie osoby, które boją się zaangażować kogoś, kto w przeszłości był bohaterem skandalu.

-Z jednej strony nie należy łączyć życia prywatnego z zawodowym. Aktor jest aktorem i ma do zagrania rolę, a to, w jaki sposób zachowuje się w stosunku do swojej żony, nie powinno nas interesować. Z drugiej – może okazać się, że gdy ktoś będzie miał do wyboru aktora, który nie jest obarczony żadną plamą na wizerunku lub Fabijańskiego czy Królikowskiego, to wybierze tę bezpieczniejszą opcję. Ale proszę też pamiętać, że nie były to pierwsze skandale z udziałem aktorów czy aktorek — powiedziała Ilona Łepkowska w rozmowie z „Plejadą”.

Ilona Łepkowska szczerze o talencie aktorskim Antka Królikowskiego

Mimo wcześniejszego wyznania producentka powiedziała, że póki co nie planuje zatrudniać nigdzie znanego aktora. Antek Królikowski pracował już wcześniej ze znaną scenarzystką, ale jak wyznała sama Ilona Łepkowska, nie była to idealna kreacja aktorska gwiazdora i nie pokazał wszystkich swoich możliwości.

-Na razie nie mam takich planów. Nie pracuję nad niczym, do czego by się nadawali. Antek grał u mnie w komedii „Och, Karol 2”. Niestety, uważam, że aktorsko nie rozwinął się tak, jak mógł. Zapowiadał się dużo lepiej — wyznała scenarzystka.

Wygląda na to, że w najbliższej przyszłości nie będzie nam dane zobaczyć Antka Królikowskiego w jednej z produkcji Ilony Łepkowskiej. Możliwe jednak, że producentka zmieni zdanie i jeszcze raz da szanse znanemu aktorowi.

Zobacz zdjęcia:

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Opozda i Antek Królikowski pobrali się rok temu. Wymowny komentarz aktora
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: Plejada

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.