Lesbijki pobite przez agresywnych mężczyzn, którzy jechali z nimi tym samym autobusem. Dwie młode kobiety zostały poważnie ranne: „Wszędzie była moja krew”. Dlaczego zostały potraktowane w tak okrutny i niedopuszczalny sposób? Odmówiły wykonania jednego obrzydliwego żądania.

O tym zajściu mówi cały kraj. Na temat szokującego zdarzenia wypowiedzieli się już czołowi politycy. Lesbijki pobite przez grupę zupełnie obcych mężczyzn pokazały szokujące zdjęcia z miejsca zdarzenia. Jedna z kobiet ma złamany nos, obie zostały również okradzione. Czy uda się ująć sprawców bestialskiego napadu? Tragedia pary zaczęła się, gdy nie zgodziły się na spełnienie ich wulgarnego rozkazu: „To chory atak, a moje myśli są z poszkodowaną parą”.

Lesbijki pobite w autobusie. Co się stało?

Jak informuje portal tokfm.pl, do zdarzenia doszło, gdy obie kobiety wracały nocnym do domu. Poza nimi w pojeździe znajdowało się m.in. kilku mężczyzn. W pewnym momencie grupa zorientowała się, że pasażerki są w związku. Wtedy zaczęli nagabywać je, żądając, żeby zaczęły się obscenicznie całować.

Rzecz jasna, obie kobiety stanowczo odmówiły spełnienia niestosownego żądania. Mężczyźni zareagowali w agresywny sposób, wulgarnie je wyzywając, a kiedy to nie zadziałało — zaczęli je atakować fizycznie. Lesbijki pobite i okradzione opublikowały szokujące zdjęcie, które wkrótce trafiło do mediów społecznościowych. Ich ubrania były obficie pokryte krwią, a jedna miała złamany nos.

Jak zareagowały władze?

Władze Londynu w ostry sposób wypowiedziały się na temat ataku na obie młode kobiety. Głos w sprawie zabrał m.in. Sadiq Khan, burmistrz miasta. Jego zdaniem całe zajście miało podłoże mizoginistyczne. Na komentarz zdecydowała się również premier Theresa May.

Polityk złożyła wyrazy współczucia obu kobietom oraz wyraziła oburzenie z powodu tego, że osoby LGBT nadal są nieakceptowane w przestrzeni publicznej. Stanowczo potępiła przemoc względem osób homoseksualnych oraz zaapelowała do brytyjskiego społeczeństwa o to, by połączyło siły w staraniach o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców — bez względu na orientację.

— To chory atak, a moje myśli są z poszkodowaną parą. Nikt nigdy nie powinien być zmuszany do ukrywania tego, kim jest ani kogo kocha. Musimy pracować wszyscy razem, żeby wytępić nieakceptowalną przemoc względem osób ze wspólnoty LGBT — cytuje premier portal tokfm.pl.

Bardzo nam przykro z powodu zajścia, jakie miało miejsce w Londynie. Mamy nadzieję, że dzięki pomocy lekarzy i terapeutów obie kobiety wrócą do zdrowia po tej strasznej traumie. Trzymamy kciuki, by władze znalazły i surowo ukarały sprawców.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lesbijki pobite
fot. unsplash.com Peter Hershey

Lesbijki pobite w Londynie podczas podróży do domu.

lesbijki pobite
fot. unsplash.com Mercedes Mehling

Młode kobiety wracały nocnym autobusem, gdy zostały zaczepione przez grupę agresywnych mężczyzn.

lesbijki pobite
fot. unsplash.com Mercedes Mehling

Kiedy zaczęły stawiać opór, zostały zwyzywane i ciężko pobite.

lesbijki pobite
fot. unsplash.com Toni Reed

Zajście zostało potępione przez premier i prezydenta miasta.

lesbijki pobite
fot. facebook.com Melania Ps

Lesbijki pobite w autobusie opublikowały szokujące zdjęcia w social medaich.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chory maluch znalazł pocieszenie w ramionach adoptowanego pitbulla. Wzruszające wideo
  2. Małgorzata Potocka długo walczyła z depresją. „Całe dnie leżałam w łóżku”
  3. Emilia Krakowska była w szpitalu. Popularna aktorka poczuła się bardzo źle, co się stało?
  4. Jak dobrać buty do stroju? Botki, sneakersy, obcasy, sandały. Wiem, jak je nosić!
  5. Karolina Wajda przegrała z macochą o spadek. „Zostałam pozbawiona wszystkich praw autorskich do dzieł ojca”

źródło: fokfm.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.