Leszno: kierowca luksusowego samochodu zatrzymał się na przejściu dla pieszych, a następnie uderzył w twarz przechodzącą po pasach kobietę! Czy sprawca odpowie za swój czyn? Policja odpowiada!

Skandaliczne zachowanie mężczyzny spotkało się z ogromnym odzewem władz i internautów. Komentujący cały incydent zadają sobie pytanie, jak można podnieść rękę na drugą osobę, a przede wszystkim bezbronną kobietę! Jak doszło do tego zdumiewającego ataku?

Niespodziewany atak

Całe zdarzenie miało miejsce 23 lipca około godziny 14:00. Kierowca Porsche zatrzymał się na pasach, by wysiąść z auta i… uderzyć pieszą. Poszkodowana opisała całą sytuację następującymi słowami:

– Szłam pasami, gdy ten pan wysiadł z auta, podszedł i uderzył mnie w twarz komentuje.

Po całym zajściu mężczyzna próbował oddalić się w nieznanym kierunku. Kobieta jednak położyła się na masce jego samochodu, krzycząc, że nie pozwoli mu odjechać. Mężczyzna zupełnie zignorował jej postawę. Powoli zaczął ruszać do przodu. 

Poszkodowana natychmiastowo została przetransportowana do szpitala, który opuściła jeszcze tego samego dnia.

Leszno: Policja zajęła się sprawą

Kierowca najprawdopodobniej nie zostanie zatrzymany. Władze uznały, że w tej sprawie zostanie wytoczone wezwanie, na podstawie którego sprawca sam powinien zgłosić się na komendę.

Mł. insp. Andrzej Borowiak, Rzecznik Prasowy Policji w Poznaniu, skomentował sprawę następująco:

Policjanci z Leszna stwierdzili, że doszło do skandalicznej sytuacji, dlatego powinno to zostać objęte śledztwem z urzędu. Dziś przesłuchamy poszkodowaną kobietę. – komentuje Borowiak w rozmowie z tv24.pl – Kierowca zostanie przesłuchany w stosownym czasie. Usłyszy zarzuty.

Kliknij tu, by zobaczyć nagranie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Leszno
twitter.com/@BorowiakPolicja

23 lipca około godziny 14:00 doszło do nietypowego zdarzenia. Przemieszczający się Porsche mężczyzna uderzył kobietę, przechodzącą przez pasy.

Leszno
twitter.com/ @BorowiakPolicja

Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Władze próbują odnaleźć sprawcę całego zdarzenia. Szokujące wideo krąży po Twitterze, a użytkownicy udostępniają je w nadziei, że uda się ukarać sprawcę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Bujakiewicz z mężem poznali się wiele lat temu. Dopiero niedawno wzięli sekretny ślub
  2. Eugenia Cooney walczy z zaburzeniami odżywiania. Youtuberka opowiedziała o swoim leczeniu
  3. Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w ciągu zaledwie 5 tygodni. Wiemy, jak to zrobiła
  4. Justyna Żyła w szczerym wyznaniu. „Rozpad mojej rodziny to było dla mnie najcięższe przeżycie”
  5. Jak się ubrać do Peru? Praktyczne porady, które przydadzą się w kraju Inków

Źródło: twitter.com, popularne.pl

Poprzedni artykułJak naprawdę nazywa się Patryk Vega? Gdy dowiecie się prawdy, bardzo się zdziwicie
Następny artykułJak poradzić sobie ze stresem? 10 porad, jak pokonać stres w pracy i w domu
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.