Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowska PALNĘŁA niezłą głupotę. Nominowana do „Biologicznej BZDURY Roku”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 11.01.2018 15:44

Lewandowska PALNĘŁA niezłą głupotę. Nominowana do „Biologicznej BZDURY Roku”

facebook.com/healthyplanbyann/

To nie będzie udany dzień dla Ani Lewandowskiej – właśnie otrzymała nominacje do „Biologicznej Bzdury Roku”. Niestety z jej teoriami, którymi dzieli się na blogu ze swoimi fanami, nie zgadzają się eksperci.

https://www.instagram.com/p/BdNgGoSlam5/?taken-by=annalewandowskahpba

Ania prócz porad eksperckich dotyczących ćwiczeń, zajmuje się też doradzaniem z zakresu żywienia – jej firma „foods by ann” świetnie prosperuje. Niestety jak się okazuje, eksperci w dziedzinie żywienia nie są tak zachwyceni jej „poradami”, jak jej fani. Właśnie otrzymała nominacje do „Biologicznej Bzdury Roku”.

Autor bloga „To tylko teorie”, Łukasz Sakowski na swojej stronie wypisał największe, według niego, błędy popełniane przez żonę Roberta Lewandowskiego:

– … mikrofalówka powoduje depresję i całe mnóstwo innych chorób, druga o tym, że smalec gęsi to źródło białka, a trzecia o miodzie jako leku na cukrzycę, gdyż zawiera cukry redukujące. Smalec jest tłuszczem i jest weń (nie w białko) bogaty, natomiast miód nie może być lekiem na cukrzycę. To, że zawiera cukry redukujące wcale nie oznacza, że redukuje cukrzycę – możemy przeczytać na jego blogu.

Gęsi Smalec

https://www.instagram.com/p/BdBGVzSlVFD/?taken-by=annalewandowskahpba

Bloger postanowił nominować Lewandowską do „Biologicznej Bzdury Roku” za teorię na temat gęsiego smalcu – czekamy na oficjalny komentarz Ani Lewandowskiej na temat zarzutów przedstawionych przez Łukasza Sakowskiego.

źródło: plotek.pl

ZOBACZ TEŻ: Kochasz pizze? Ten przepis jest dla Ciebie