Connect with us

Showbiz

Lewandowska PALNĘŁA niezłą głupotę. Nominowana do „Biologicznej BZDURY Roku”

Opublikowane

-

To nie będzie udany dzień dla Ani Lewandowskiej – właśnie otrzymała nominacje do „Biologicznej Bzdury Roku”. Niestety z jej teoriami, którymi dzieli się na blogu ze swoimi fanami, nie zgadzają się eksperci.

https://www.instagram.com/p/BdNgGoSlam5/?taken-by=annalewandowskahpba

Ania prócz porad eksperckich dotyczących ćwiczeń, zajmuje się też doradzaniem z zakresu żywienia – jej firma „foods by ann” świetnie prosperuje. Niestety jak się okazuje, eksperci w dziedzinie żywienia nie są tak zachwyceni jej „poradami”, jak jej fani. Właśnie otrzymała nominacje do „Biologicznej Bzdury Roku”.

Autor bloga „To tylko teorie”, Łukasz Sakowski na swojej stronie wypisał największe, według niego, błędy popełniane przez żonę Roberta Lewandowskiego:

– … mikrofalówka powoduje depresję i całe mnóstwo innych chorób, druga o tym, że smalec gęsi to źródło białka, a trzecia o miodzie jako leku na cukrzycę, gdyż zawiera cukry redukujące. Smalec jest tłuszczem i jest weń (nie w białko) bogaty, natomiast miód nie może być lekiem na cukrzycę. To, że zawiera cukry redukujące wcale nie oznacza, że redukuje cukrzycę – możemy przeczytać na jego blogu.

Gęsi Smalec

https://www.instagram.com/p/BdBGVzSlVFD/?taken-by=annalewandowskahpba

Bloger postanowił nominować Lewandowską do „Biologicznej Bzdury Roku” za teorię na temat gęsiego smalcu – czekamy na oficjalny komentarz Ani Lewandowskiej na temat zarzutów przedstawionych przez Łukasza Sakowskiego.

źródło: plotek.pl

ZOBACZ TEŻ: Kochasz pizze? Ten przepis jest dla Ciebie

komentarze

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy