Robert Lewandowski razem ze swoją żoną Anią, bardzo chronią prywatności swoich dzieci. Jak dotąd bardzo pilnowali, by zdjęcia, które oboje wstawiają na Instagram, nie zdradzały zbyt wiele z ich życia rodzinnego. Jednak tym razem Robertowi nie udało się ukryć jednej z córeczek. 

Podczas jednego z ostatnich wywiadów dla amerykańskiej telewizji CBS Sports słynny sportowiec Robert wydawał się nieco zestresowany. W pewnym momencie w kadrze pojawiła się Klara. 

Robert Lewandowski zdenerwowany podczas wywiadu? 

Robert i Ania dbają o prywatność swoich dzieci. Zawsze ogromną rolę przywiązują do tego, by materiały, które publikują na swoich fanpage’ach nie zdradzały zbyt wielu szczegółów dotyczących ich życia rodzinnego, a w szczególności wyglądu ich córeczek. 

Podczas wywiadu, jakiego udzielał Lewandowski dla stacji CBS Sports, nagle coś wymknęło się spod jego kontroli. W czasie rozmowy piłkarz był bardzo rozbawiony pytaniami, jakie zadawała mu prowadząca programu. W pewnym momencie nie zauważył, że jego starsza córka, Klara pojawiła się tuż za jego plecami. 

Klara wyglądała na zaciekawioną. Patrzyła się w monitor komputera, za pomocą którego Robert rozmawiał z gośćmi w studiu. Dziennikarka programu chciała przywitać się z dziewczynką. Wtedy dopiero sportowiec zdał sobie sprawę z tego, co się wydarzyło. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Lewandowski wyglądał na nieco zdezorientowanego. Najwidoczniej zupełnie nie spodziewał się, że w pobliżu znajduje się jego córka. Dziewczynka za chwilę zniknęła z kadru. Jednak w pewnym momencie można było usłyszeć, jak zniecierpliwiona zapytała: Już? 

Córeczki Lewandowskich 

Filmik, który krąży po sieci, jak można się spodziewać, ma coraz więcej odsłon. W końcu wszyscy fani Lewandowskich chcieliby zobaczyć, jak wyglądają ich córeczki i do kogo są podobne. 

Mimo wszystko na nagraniu nie widać dokładnie twarzy małej Klary, która pojawiła się przed ekranem tylko na chwilę. W mediach pojawiły się przypuszczenia, że Robert wydawał się bardzo zażenowany sytuacją. Jednak według nas był po prostu rozbawiony atmosferą panującą w studiu. 

Mimo iż sławne małżeństwo coraz chętniej dzieli się zdjęciami ze swoimi pociechami, wciąż pokazywane przez nich kadry nie odsłaniają twarzy dziewczynek. Warto taką decyzję Państwa Lewandowskich uszanować. Na pewno jest ona bardzo rozsądna i przede wszystkim ma na celu dobro i bezpieczeństwo Klary i Laury. 

Wśród internautów pojawiły się głosy, że być może już niedługo Lewandowscy pokażą, jak wyglądają ich córeczki. Cóż, na pewno zdążymy się o tym dowiedzieć. A póki co pozostaje tylko uszanować ich potrzebę prywatności. 

Zobacz film:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Plotek.pl, Twitter 

Poprzedni artykułPolki i Polacy mają miesiąc na rejestrację auta. Za niedotrzymanie terminu grozi 1000 zł kary
Następny artykułProfesor Gut wyjaśnia, co się stanie, kiedy obostrzenia zostaną poluzowane. „Każde poluzowanie obostrzeń daje wzrosty zakażeń”