Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > LGBT winne pożarom w Australii? Absurdalne oskarżenie polskiego rapera
Karina Sulich
Karina Sulich 06.01.2020 20:35

LGBT winne pożarom w Australii? Absurdalne oskarżenie polskiego rapera

lgbt
instagram.com/tau.bozon unsplash.com Mercedes Mehling

LGBT, zdaniem jednego z polskich raperów, jest winne tragicznej sytuacji w Australii. Wypowiedź muzyka wstrząsnęła nie tylko jego fanami i środowiskiem hip-hopu. Teraz mężczyzna musi zmierzyć się z falą krytyki.

Dawniej bajecznie piękna Australia dziś zmaga się z prawdziwym kryzysem. Jej wschodnia i południowa część zajęta przez ogień i chmury unoszącego się dymu, walczy o przetrwanie. Giną ludzie i zwierzęta. W obliczu tak ogromnej tragedii, ludzie z całego świata ślą pomoc w każdy możliwy sposób. Tymczasem, z ust polskiego rapera padają absurdalne słowa na temat pożarów w Australii. Jego zdaniem, wszystkiemu winne jest środowisko LGBT!

LGBT odpowiedzialne za pożary w Australii

Piotr Kowalczyk znany w świecie hip-hopu jako Tauchrześcijański raper — postanowił zabrać głos w temacie kryzysu, z jakim zmaga się Australia. Swój światopogląd przedstawił w Raporcie z wojny o duszę — cyklu krótkich filmików umieszczanych na jego kanale na YouTube, w których raper dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi bieżących wydarzeń w jego życiu. Choć mężczyzna znany jest z dość kontrowersyjnych poglądów, nikt nie spodziewał się, że o pożary w Australii oskarży on… środowisko LGBT!

Takie kataklizmy to znaki czasów, to konsekwencje grzechów. Pamiętajmy, że w Australii panuje straszliwe prawo aborcyjne, które pozwala zabijać dziecko nawet do samego momentu urodzenia. Oprócz tego Australia promuje LGBT i przeróżne ideologie niszczące moralność człowieka. A więc co siali, teraz zbierają – skomentował.

Co sądzicie o wypowiedzi rapera?

Pożary w Australii

Australia zmaga się z rekordowymi pożarami już od września. Całej sytuacji winien jest między innymi kryzys klimatyczny. Straty są ogromne, a ludzie z całego świata apelują o pomoc.

Tutaj można wpłacać darowizny dla straży pożarnej, tutaj dla plemion od zawsze zamieszkujących tamte ziemie, a tu dla australijskiego Czerwonego Krzyża.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lgbt

Tau, czyli Piotr Kowalczyk to polski, chrześcijański raper. Jego kontrowersyjna wypowiedź o LGBT wywołała oburzenie.

lgbt

Sytuacja w Australii jest tragiczna. W pożarach giną ludzie oraz zwierzęta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  4. Lekarz powiedział, że znamię na jej czole jest niegroźne. Rok później walczyła o życie
  5. Agnieszka Chylińska zalała się łzami. Gwiazda zdradziła prawdę o swoim dziecku
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia