LGBT to temat, który skrupulatnie poruszany jest od początku kampanii wyborczych. Podczas wystąpienia Andrzeja Dudy padły słowa, których jeszcze kilka tygodni temu, nikt nie mógł się spodziewać. Prezydent zaznaczył, że jest pełen tolerancji i podał przykład, w którym zaakceptował osoby homoseksualne ze swojego najbliższego otoczenia.

LGBT zaakceptowane przez prezydenta. Andrzej Duda podczas wieczoru wyborczego wyznał, że nie żałuje żadnych słów wypowiedzianych podczas swojej kampanii, jednak każdy powinien mieć prawo żyć wedle własnych zasad.

Andrzej Duda zabrał głos w sprawie LGBT

Prezydent podczas wieczoru wyborczego zaznaczył, że wielokrotnie wykazywał swoją tolerancję. Andrzej Duda kilkukrotnie podkreślił, jak istotny jest szacunek i zrozumienie dla każdego człowieka.

 1. Pierwsza reakcja Małgorzaty Trzaskowskiej po ogłoszeniu wyników zwala z nóg. Jej słowa przejdą do historii
 2. Kinga Duda właśnie podeszła do mikrofonu i zaczęła mówić o szacunku dla LGBT. Zaprzeczyła wszystkiemu, co do tej pory mówiono
 3. Kinga Duda nie dostała karty i musiała w pośpiechu opuścić lokal wyborczy. Wiemy, co działo się później

– Kiedyś mieszkało obok mnie dwóch mężczyzn, moja znajoma stwierdziła, że są homoseksualistami. Ja w ogóle na to nie zwróciłem uwagi, to byli normalni mężczyźni, normalni ludzie — powiedział w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda.

Andrzej Duda szczerze o LGBT

Internauci od razu po wygłoszonych słowach Andrzeja Duda zaczęli spekulować, czy to nie córka zainspirowała prezydenta do wypowiedzi. Niedawno pisaliśmy o tym, jak Kinga Duda pozytywnie zaskoczyła wyborców swoimi poglądami.

– Mówiłem również, że uważam, że każdy człowiek ma prawo do normalnego życia i chciałbym, żeby każdy mógł normalnie żyć. Mnie w ogóle nie przeszkadza, co robią moi sąsiedzi, jeśli tylko zachowują normy obyczajowe. W kampanii były duże emocje. Te emocje ogromne są zwyczajnie niepotrzebne. Chciałbym, żebyśmy mogli żyć spokojnie w naszym kraju i żeby ludzie byli dla siebie życzliwi, żeby można było spokojnie iść do pracy, uścisnąć dłoń sąsiada, który ma inne poglądy — powiedział w emocjonalnym wystąpieniu Andrzej Duda.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

LGBT
Fot. Fragment Wieczoru Wyborczego, TVP Info

Kinga Duda zainspirowała ojca do przemówienia?

lgbt
Fot. Piotr Molecki/East News

Andrzej Duda mówił o tolerancji i szacunku do wszytskich obywateli.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  2. Robert Makłowicz zaskoczył wszystkich. Pokazał zdjęcia z Chorwacji, szczęka opad
  3. Wiemy, kto wygrał wybory prezydenckie. Właśnie przekazano wyniki exit poll
  4. Duda jednak nie wygrał? Nieprawdopodobna sytuacja, Polakom trudno będzie uwierzyć
  5. Nagle przewodniczący PKW zaczął mówić nieprawdopodobne rzeczy. Wszyscy na sali wybuchnęli śmiechem
  6. Polacy myśleli, że się przesłyszeli. Jedno zdanie Dudy na wiecu wielu zdziwiło 

Źródło: fakt.pl

 

Poprzedni artykułAndrzej Duda zaprosił Rafała Trzaskowskiego do pałacu. Szczera odpowiedź pojawiła się błyskawicznie
Następny artykułKosmetyki diy podbijają serca kobiet. 6 prostych pomysłów na domowe produkty
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.