Liam Szczęsny jest nowo narodzonym synkiem piosenkarki Mariny i bramkarza Wojtek Szczęsnego. Na swoim Instagramie Marina opublikowała wyjątkowy prezent dla małego Liama. Znamy szczegóły.

Czy uroczym prezentem dla bobasa młodzi rodzice chcą „zachęcić” go do kariery sportowej? Myślicie, że Liam Szczęsny pójdzie w ślady swojego ojca?

Jak wygląda Liam Szczęsny?

Marina jeszcze nie pokazała na Instagramie swojego synka. Internauci zaczęli zasypywać pytaniami piosenkarkę i domagać się zdjęć twarzy Liama. Młoda mama nie wytrzymała i zamieściła na Instagramie wpis, który wyjaśnia, dlaczego nie pokazuje twarzy swojego synka:

-Jeżeli komuś trzeba tłumaczyć, dlaczego tego nie robię to nie ma sensu nawet wchodzić w dyskusję. Takiego wyboru dokonała większość mam, które funkcjonują w świecie medialnym. Na całe szczęście dla mnie, jak i dla większości tutaj obecnych mam i nie tylko, jest to oczywiste i nie jest to żadna fanaberia.

Liam Szczęsny, dziecko Mariny i Wojciecha Szczęsnego

Liam Szczęsny odkąd tylko pojawił się na świecie, jest fotografowany przez swoich rodziców. Marina, świetnie odnajdując się w roli młodej mamy, zaczęła publikować zdjęcia jego ubranek i akcesoriów. Jej profil na Instagramie zalała również fala zdjęć z pierwszych chwil życia małego Liama.

Zdjęcie koszulki sportowej, na której napisane jest „Liam” oraz numer 1 wywołało duże poruszenie i wiele pozytywnych komentarzy. Przypominamy, że sport płynie w żyłach rodziny Szczęsnych — nie tylko Łukasz jest bramkarzem. Jego ojciec również grał na tej samej pozycji.

Co to jest WAG?

Marina Szczęsna nie jest pierwszą sławną żoną piłkarza. Do grona znanych WAG (ang. Wives and Girlfriends — akronim stworzony przez brytyjską prasę do określenia partnerek topowych piłkarzy) należy również Anna Lewandowska, która również jest mamą małej Klary Lewandowskiej. Czy Liam Szczęsny będzie bawił się z małą Klarą? Inną sławną żoną piłkarza jest Sara Boruc, która poślubiła wieloletniego bramkarza polskiej reprezentacji, Artura Boruca.

Czy myślicie, że mały Liam Szczęsny będzie niedługo biegał w koszulce po boisku, a może wda się w mamę i zostanie piosenkarzem?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Liam Szczęsny
Fot.instagram.com @marina_official
Liam Szczęsny
Fot.instagram.com @marina_official
Liam Szczęsny
Fot.instagram.com @marina_official
Liam Szczęsny
Fot.screen instagram.com @marina_official

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co kształt palca mówi o tobie? Musisz to wiedzieć
  2. Męskie fantazje. Wiemy, czego pragną mężczyźni w łóżku
  3. Oddano hołd Korze na Festiwalu w Sopocie

źródło: kozaczek.pl

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.