Sławomir Świerzyński to twórca takich hitów disco-polo jak Majteczki w kropeczki i Moja mała blondyneczko. Jego nazwisko nie jest tak dobrze kojarzone, jak nazwa zespołu, którego jest liderem – Bayer Full. Teraz gwiazdor wyznał, że był ofiarą molestowania!

Lider Bayer Full w Polsat News w programie Skandaliści wyznał szokującą informację. Piosenkarz opowiedział o tym, że jako dziecko był ofiarą molestowania, a jego oprawcą był homoseksualista, który jest osobą publiczną i do dziś funkcjonuje w mediach.

Lider Bayer Full był molestowany

W programie Polsatu wokalista wyznał, że osobą, która go molestowała w dzieciństwie, jest homoseksualista, który do dziś obecny jest w show-biznesie. Świerzyński przyznał, że dramatyczne doświadczenia sprawiły, że jest „wrogiem homoseksualizmu”, czyli homofobem.

– Ja byłem na koloniach w Darłówku i tam on był. I niech mi pani wierzy, że jak ja spotkam tę osobę, to przy**** w ryj, aż się zdziwi. I ta menda śmie chodzić, pokazywać się w świecie kultury. Nie tylko księża molestują. Ci artyści, co siedzą w tych telewizjach, też. Ktoś w końcu musi z tym porządek zrobić – powiedział Świerzyński

ZOBACZ TEŻ:

  1. SexMasterka z nowym klipem „Rak”. Posłuchaj jej piosenki
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda wyszła za mąż! Wzięła potajemny ślub
  3. O tym zdjęciu mówią wszyscy. Gwiazda „M jak Miłość” pozuje w majtkach

źródło: planeta.fm