Lidia Popiel: ślub modelki i kultowego aktora Bogusława Lindy raczej nie przypominał hucznych i eleganckich przyjęć na kilkaset osób, które urządzają inne gwiazdy. Ich postanowienie było zaskoczeniem dla fanów, spodziewających się po gwiazdorze tego formatu czegoś zupełnie innego. Nie uwierzycie, na co się zdecydowali.

Ona jest kobietą sukcesu, utalentowaną fotografką, dziennikarką oraz modelką. On – jednym z najbardziej znanych polskich aktorów i mężczyzną, o którym marzą tysiące Polek. Chociaż mogliby brylować na salonach, nad blichtr i światła fleszy przekładają ciepło domowego ogniska. Ich związek od samego początku był nietypowy. Minęły lata, zanim nareszcie stanęli przed ołtarzem. Lidia Popiel: ślub z Bogusławem Lindą w niczym nie przypominał ceremonii innych osób publicznych. Jak uczcili ten wyjątkowy dzień?

Lidia Popiel: ślub modelki był nietypowy. Jak wyglądał?

Lidia Popiel i Bogusław Linda w tym roku będą obchodzić dziewiętnastą rocznicę ślubu. Para zdecydowała się zalegalizować swój związek w lipcu 2000 roku. Jak wyglądała ceremonia? Dopiero niedawno aktor postanowił zdradzić kilka szczegółów.

Lidia Popiel: ślub artystki nie był wielkim wydarzeniem medialnym. Wręcz przeciwnie! Linda wyjawił w książce Zły chłopiec, gdzie udziela wywiadu-rzeki Magdzie Umer, że ceremonia odbyła się w skromnej kaplicy kościoła św. Jana w Gdańsku. Państwo młodzi zdecydowali, że w tym wyjątkowym dniu będzie towarzyszyć im tylko najbliższa rodzina i przyjaciele.

Panna młoda wybrała na tę okazję minimalistyczną białą suknię. Wystąpiła w rozpuszczonych włosach. Z kolei Bogusław Linda postawił na klasykę.

Lidia Popiel i Bogusław Linda: jak się poznali?

Jak podaje pomponik.pl, Lidia Popiel i Bogusław Linda poznali się podczas przyjęcia w Ambasadzie Indii w Warszawie. Artystka była już żoną znanego malarza Witolda Popiela. Chociaż piękna kobieta wpadła aktorowi w oko, tamtego wieczoru tylko chwilę porozmawiali.

Lindzie miało zaimponować, że w przeciwieństwie do innych znajomych kobiet Lidia Popiel nie traktowała go jak wielkiej gwiazdy, lecz zwykłego mężczyznę. Po raz kolejny mieli spotkać się dopiero wiele lat później na planie filmu Kroll z 1991 roku. Szybko odkryli, że nie potrafią bez siebie żyć i zdecydowali na związek. Para ma córkę Aleksandrę.

Lidia Popiel: ślub fotografki i aktora był dla nich jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego zdecydowali, że chcą go spędzić wyłącznie w towarzystwie najbliższych im ludzi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lidia popiel: ślub
fot. instagram.com @popiel.lidia

Lidia Popiel: ślub modelki był niezwykle skromny jak na standardy show-biznesu.

lidia popiel: ślub
fot. instagram.com @popiel.lidia

Lidia Popiel i Bogusław Linda zalegalizowali swój związek w 2000 roku.

lidia popiel: ślub
fot. filmpolski.pl

Lidia Popiel: ślub fotografki i Bogusława Lindy miał miejsce prawie dziewiętnaście lat temu.

lidia popiel: ślub
fot. filmpolski.pl

Bogusław Linda i Lidia Popiel poznali się wiele lat temu, ale zaiskrzyło między nimi dopiero na planie wspólnego filmu.

lidia popiel: ślub
fot. screen z książki „Zły chłopiec: Bogusław Linda w rozmowie z Magdą Umer” Bogusław Linda, Magda Umer

Jak podoba wam się suknia ślubna Lidii Popiel? Gwiazda wyglądała naprawdę zjawiskowo!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fryzury odmładzające 2019. Poznaj najlepsze sposoby na odświeżenie twarzy
  2. Stan zdrowia Jacka Rozenka uległ zmianie. Czy wróci mu mowa i czucie?
  3. Ewa Krzyżewska była jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kina. Zginęła tragicznie razem z mężem
  4. Pies wyrzucony do śmietnika. Zdarzył się cud i został uratowany w ostatniej chwili!
  5. Ile waży Agnieszka Chylińska? Gwiazda to cień dawnej siebie

źródła: Zły chłopiec: Bogusław Linda w rozmowie z Magdą Umer Bogusław Linda, Magda Umer, pomponik.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.