Lidl rozdaje nawet 1000 złotych w ramach nowej akcji firmy. Żeby jednak pozyskać te pieniądze, należy zrobić jedną, prostą rzecz. Wielu Polaków będzie z tego bardzo zadowolonych, a korzyści są stuprocentowo pewne. 

Lidl ruszył z nową akcją. Firma postanowiła zadbać także o swoich pracowników. Dzięki temu wielu Polaków może liczyć na 1000 złotych od dyskontu. Jak to zrobić? Wystarczy zrobić tylko jedną rzecz. 

Lidl – jak zdobyć 1000 złotych?

Okazuje się, że niemiecki dyskont opracował bardzo ciekawą akcję, dedykowaną swoim pracownikom. Z uwagi na poszukiwanie mnóstwa nowych osób do pracy, wymyślono, by osoby zatrudnione pochodziły z polecenia już pracujących w firmie osób.

Jak podaje Fakt, rzeczniczka sieci Lidl Polska Aleksandra Robaszkiewicz, powiedziała, że program przyniósł ogromne korzyści. Sklep zyskał wielu nowych i rzetelnych pracowników, a system premii zachęcił do aktywnego polecania nowych osób. Jest to kolejny sposób, by zyskać również przychylność klientów, pozytywna polityka firmy zachęca do zakupów. Poza tym sklep specjalizuje się w dbaniu o wizerunek, ostatnio pół żartem, pół serio ruszyła wielka akcja 500 plus.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Łukasz Szumowski: „Będą większe obostrzenia”. Minister tłumaczy gdzie i dla kogo, wielu Polaków będzie zdruzgotanych
  2. Dziennikarze udali się na grób Piotra Woźniaka-Staraka, zastali niespodziewany widok. Jest pusty?

Ile zarabia się w Lidlu?

Fakt podaje, jakie są pensje w dyskoncie. Z początku pracownik zarabia od 3400 do 4159 złotych brutto. Po roku pracy jest gwarantowany wzrost pensji od 3500 do 4350 złotych brutto, natomiast, gdy miną dwa lata, pensja wzrośnie i będzie wynosić od 3700 do 4600 złotych brutto.

Wypłacanie premii za polecenie pracownika odbywa się w dwóch transzach. Najpierw 200 zł zostaje dołączone do pensji po miesiącu od polecenia, 800 złotych po pół roku zostaje przelane na konto pracownika. Ta kwota jest stała dla wszystkich stanowisk w firmie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lidl
Fot. Lidl, materiały prasowe

Pracownicy chwalą sobie pracę w dyskoncie. Fakt podaje, że na ten moment firma w Polsce zatrudnia aż 23 tysiące osób.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła konferencja Szumowskiego. Wszystko wiadomo, wrócą uciążliwe obostrzenia
  2. Co się stało? Wojciech Cejrowski błaga o modlitwę. ”Bardzo proszę wprost w mojej intencji”
  3. Poszła na pogrzeb nieznajomego. Zobaczyła, kto stoi przy trumnie i momentalnie zalała się łzami
  4. Mąż dowiedział się o romansie żony. Poczekał do jej urodzin i wręczył jej prezent, którego nigdy nie zapomni
  5. Na weselach zabraknie seniorów? Niestety resort zapowiada kolejne obostrzenia

Źródło: fakt.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl