Lidl, w związku z pandemią koronawirusa, postanawia wprowadzić nowy sposób zakupów. Jak informuje portal Business Insider, w popularnej sieci dyskontów będzie można wybrać produkty przez internet, a następnie, kiedy już będą gotowe do zakupu, odebrać je w sklepie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy w trosce o swoje bezpieczeństwo, nie chcą spędzać zbyt dużo czasu wśród innych klientów.
 
Lidl nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Tym razem popularna sieć sklepów ma zamiar wdrożyć nową opcję zakupów, które pozwolą nam w niezwykle szybki i łatwy sposób otrzymać wszelkie potrzebne produkty. 
 
 
 
Lidl wprowadza nowy sposób zakupów
 
Teraz, chcąc zrobić zakupy w Lidlu, nie będziemy musieli spędzać czasu w zatłoczonym sklepie. Klienci wybiorą produkty, które chcą kupić przez internet, a następnie odbiorą je w sklepie. Jak dokładnie ma wyglądać usługa?
 
 
 
Klienci będą mogli zarezerwować artykuły, na specjalnie dedykowanej stronie rezerwuj.lidl.pl, gdzie zostaną przedstawione produkty znajdujące się w danym sklepie. Po złożeniu zamówienia, zostanie ono skompletowane przez załogę Lidla, a my będziemy mogli odebrać je w wybranej placówce. 
  1. Nikt nie zgłosił się po pieniądze. Przepadła ogromna wygrana
  2. Marta Kaczyńska przekazała bardzo ważną wiadomość. Chodzi o ciążę, od teraz wiele się zmieni w życiu każdej Polki
  3. Będą bony turystyczne 1000 plus? Wiceminister rozwoju prezentuje nowy projekt

Zmiany w Lidlu

Zmiany w Lidlu to ukłon w stronę klientów, którzy nie chcą robić zakupów wśród innych osób. Początkowo nowa usługa ma zostać wdrożona przez sieć w formie testowej. Lidl prowadzi również sklep internetowy, dzięki któremu zamówione zakupy dojadą prosto pod drzwi naszego domu. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

lidl
Fot.materiały prasowe

Lidl wprowadzi nową opcję zakupów. Klienci będą mogli zamówić produkty przez internet i odebrać skompletowane zamówienie w sklepie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za chwilę się zacznie, lepiej się przygotujcie. Ostrzeżenia płyną z każdej strony
  2. Niewiarygodne odkrycie w Dolinie Śmierci. Ostatni raz był widziany 68 lat temu
  3. Ikea wycofuje popularny produkt. Sieć zaleca natychmiastowe zaprzestanie korzystania, może zagrażać zdrowiu
  4. Na zwykłych zakupach teraz wydamy jeszcze więcej. Znów drożeją dwa podstawowe produkty, nie do pomyślenia
  5. Widziałeś mężczyznę ze zdjęcia? Spowodował śmierć dwóch osób i uciekł z miejsca zdarzenia
  6. Bardzo niepokojące informacje od ministra Szumowskiego. Chodzi o szczyt epidemii

źródło: businessinsider.com.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.