Lidl po raz kolejny zaskakuje swoją ofertą. Popularny dyskont zawsze stara się nadążać za potrzebami klientów. Także tymi dotyczącymi nowej mody przemieszczania się po mieście – mowa tu o hulajnogach elektrycznych. To właśnie model takiej hulajnogi znajdzie się na sklepowych półkach już od 30 maja w wyjątkowo atrakcyjnej, jak na taki sprzęt, cenie 999 złotych.

Lidl podąża za potrzebami klientów. Stąd ciągłe rozszerzanie asortymentu o ubrania, sprzęty domowe czy ogrodowe, a także, jak widać sprzęty elektroniczne. Hulajnogi elektryczne to od poprzednich wakacji jeden z ulubionych środków przemieszczania się po mieście. Coraz więcej osób, zamiast wynajmować je na minuty, woli zainwestować we własny sprzęt. Odpowiedzią na to, jest hulajnoga, która pojawi się w Lidlu. Dodatkowo ma bardzo dobre parametry!

Lidl wprowadza do sprzedaży hulajnogę elektryczną

Sprzęt tego typu to dobra inwestycja. Szczególnie teraz, w czasie epidemii koronawirusa nie lubimy wynajmować miejskich rowerów czy hulajnóg. Jeśli więc zastanawiamy się nad zakupem, niemiecki dyskont dostarcza nam naprawdę dobry sprzęt.

Jest to hulajnoga marki Doc. Green. Jej parametry przedstawiają się naprawdę porządnie, możemy liczyć bowiem na składaną ramę aluminiową, 8-calowe opony, tylny napęd, dwa niezależne hamulce, a zasila ją akumulator litowo-jonowy o pojemności 4,8 Ah i mocy 36 V z ogniwami Sanyo. Sprzęt ładuje się zaledwie 3 godziny.

  1. Agnieszka Hyży przerwała milczenie. Powiedziała całą prawdę o swoim mężu: „To nasze ostatnie wspólne zdjęcie”
  2. Właśnie napłynęła wiadomość o Elżbiecie Jaworowicz. Kultowa prezenterka potwierdziła doniesienia
  3. Zdjęcie ślubne, które uwielbiali. Po latach zauważyli wstrząsający szczegół

Hulajnoga elektryczna w Lidlu – prędkość

Dodatkowo hulajnoga może osiągnąć naprawdę sporą prędkość, do 23 km/h. Jest to nie mniej niż hulajnogi, które do tej pory znaliśmy. Dyskont kusi więc ceną, ale też dobrą jakością produktu.

To kolejna tak atrakcyjna oferta sklepu. Należy dodać, że ceny hulajnóg zazwyczaj zaczynają się od 1000 zł i szybują w górę. Wśród swoich ostatnich wyjątkowych ofert sklep przygotował też coś dla pań, torebkę, która wyglądem, ale nie ceną przypomina najnowszy hit z popularnych sieciówek. Po więcej szczegółów odsyłamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lidl
fot.: screen lidl-sklep.pl/Hulajnoga elektryczna

Popularny dyskont proponuje hulajnogę elektryczną w naprawdę dobrej cenie. 

lidl
fot.: screen lidl-sklep.pl/Hulajnoga elektryczna

Hulajnogę można wygodnie złożyć.

lidl
fot.: screen lidl-sklep.pl/Hulajnoga elektryczna

Hulajnoga może rozpędzić się nawet do 23 km/h.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wybuchło ognisko koronawirusa na Mazowszu. Niepokojące informacje ze szpitala w Radomiu
  2. Gigantyczna ofiara epidemii. Zaskakująca i bardzo przykra wiadomość obiegła światowe media
  3. Ważna wiadomość dla wiernych. We wszystkich kościołach w Polsce nadeszły ogromne zmiany
  4. Od maja jeden z towarów podrożał o ok. 75%. Ma być jeszcze gorzej
  5. Kasia Kowalska w ironiczny sposób skomentowała koncert TVP. Zapomniała już o swoim w Ciechanowie?
  6. Majątek nowej prezes Sądu Najwyższego zwala z nóg. Ujawniamy

Źródło: jastrzab.post.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl