Od dziś przez dwa dni, do 12 czerwca obowiązuje fantastyczna oferta w sieci sklepów Lidl. Sieciówka przygotowała dla swoich klientów niecodzienne promocje, które pozwolą na zaoszczędzenie znacznej ilości pieniędzy. Produkty tj. mięso, warzywa, owoce, napoje, czy piwo w znacznie niższych cenach.

Lidl od lat stanowi bardzo silną konkurencję dla wielu sieci polskich supermarketów. Oferta taka, jak obecna jest najlepszym dowodem na to, że mają sposoby, by przyciągać do siebie klientów.

Lidl z fantastyczną ofertą

Ludzie, którzy szykują się na większe zakupy zdecydowanie powinni wziąć pod uwagę Lidla. Od dziś, tj. 10 czerwca obowiązuje tam znakomita oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Na przykład, kupując trzy opakowania mięsa mielonego wieprzowego zapłacimy aż 40 proc. mniej. Jedna sztuka kosztować będzie wówczas 3,59 zł. Opakowanie XXL nóżek kurczaka zostało wycenione na jedyne 9,99 zł.

Bardzo dobra oferta powstała również dla osób, planujących grilla. Przy zakupie jednego z zestawów, na który składają się: schab, boczek i karkówka, drugi będzie można nabyć za 40 proc. niższą cenę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Miłośnicy ryb także mogą cieszyć się z nowo powstałej oferty. Do zamrażarek trafią przecenione halibuty niebieskie, a także łososie atlantyckie. Niewątpliwie należy się pospieszyć.

Oferta Lidla. Co jeszcze przygotowała dla klientów sieciówka?

Z uwagi na upalne lato, oraz wielkimi krokami, zbliżający się okres wakacyjny Lidl zagwarantował wypoczywającym odpowiednią ofertę na piwo. Przy zakupie sześciopaku piwa firmy Carlsberg zapłacimy jedyne 1,99 zł za sztukę.

Podobnie jest w przypadku Żywca. Kupując 8-pak, cena za jedno piwo wynosi 2,39 zł. Na tym oferta popularnego supermarketu się nie kończy. Już w piątek, 11 czerwca zakupowicze, planujący większe zapasy nabiału będą mogli nabyć każdy ser marki Pilos w promocji 3 za 2. 

Posiadacze karty dużej rodziny będą mogli zakupić napoje i soki firmy Solevita z 10-procentową obniżką. Następnie do promocji mają trafić także owoce i warzywa, a także kolejne porcje mięsa.

Trzeba się spieszyć!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl