Lidl: torebki Michael Kors trafią do sprzedaży w popularnej sieci! Okazuje się, że dwa giganty branży spożywczej i modowej połączą swoje siły! Uwielbiane przez wiele kobiet, skórzane torebki Korsa trafią do sprzedaży w popularnej sieci marketów! Kiedy i gdzie będzie można je kupić? Sprawdźmy!

Sklep Lidl znany jest nie tylko ze sprzedaży artykułów spożywczych. W swojej ofercie miał do tej pory współpracę z cenionymi brandami, a akcesoria polskich marek można było kupić za rozsądne kwoty. Tym razem sieciówka zdecydowała się na jeszcze większą i ciekawszą współpracę! Okazuje się, że amerykański projektant Micheal Kors będzie sprzedawał swoje torby w Lidlu!

Kiedy i gdzie będzie można kupić torebki Micheal Korsa w Polsce? 

Torebki Michaela Korsa w Polsce będzie można kupić w sklepach Lidl. Do sprzedaży trafią już 13 maja 2019 roku, ale będzie je można nabyć jedynie w Internecie. Oznacza to, że twój ulubiony model będzie dostępny bez kolejki!  

Jeżeli rzeczywiście wypatrzycie dla siebie jakiś model, to rozważcie propozycje szybkiego kupna- od 13 do 19 maja 2019 roku do każdej torebki brandu będzie przysługiwać darmowa dostawa. Lidl: torebki Michael Kors będą gratka dla każdej stylowej kobiety! 

Ile będą kosztować torebki Micheala Korsa?  

Torebki Michaela Korsa będą kosztować 799 zł. Na co dzień akcesoria amerykańskiego domu mody wahają się w granicach od 1000 do 1500 złotych, dlatego cena zaproponowana przez dyskont to niezwykła okazja do wypełnienia szafy za mniejszą sumę.

Do tej pory niemiecka sieć sklepów zdecydowała się na współpracę z inną marką kojarzącą się z elegancją i świetnym wykończeniem poszczególnych elementów- Wittchen. Czy oferta amerykańskiego brandu będzie chętniej kupowana? Zobaczymy!

Lidl: torebki Michael Kors- ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Lidl: torebki Michael Kors
Fot.: michaelkors/ Instagram 

Lidl: torebki Michael Kors będzie można kupić w sklepie za promocyjną cenę. Nie możemy się doczekać tej oferty! 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMałgorzata Kożuchowska w trampkach za ponad 4 tysiące! Takie same ma Marta Linkiewicz
Następny artykułSyn Dominiki Tajner trafił do szpitala w CIĘŻKIM stanie! „Maks walczy o zdrowie”
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.