Lidl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom milionów klientów, zaskakując coraz to nowszymi propozycjami na sklepowych półkach. Tym razem dyskont rozszerza ofertę produktową o wegańskie kosmetyki. Jeśli jesteście ciekawi, jakie nowości znajdziecie, powinniście przeczytać ten artykuł! 

Lidl przoduje wśród dyskontów spożywczych pod względem szerokiej oferty zarówno na wegan, jak i wegetarian. Chociaż na sklepowych półkach nie brakuje spożywczych produktów cruelty free, to tym razem władze sklepu postanowiły rozszerzyć wegańską ofertę kosmetyczną. Jakie wegańskie produkty znajdziemy w Lidlu?

Nowa linia kosmetyczna

W ostatnim czasie naturalne kosmetyki biją rekordy popularności. Decydują się na nie nie tylko osoby, dla których weganizm stał się stylem życia, lecz także osoby, którym los zwierząt nie jest obojętny. Naturalne składniki mają wiele dobroczynnych składników dla naszego organizmu, dlatego warto zainteresować, co na sklepowe półki wprowadził niemiecki Lidl

Od niedawna w Lidlu możemy zauważyć wyjątkową, wegańską Linię polskich kosmetyków Cien. Cała linia nosi nazwę: Cien food for skin, a źródła składników tej linii są w pełni naturalne i bezpieczne dla skóry. Cała linia jest dostępna w sklepach już od 17 grudnia. Jeśli jeszcze nie miałyście okazji przetestować tych nowości, czym prędzej pędźcie do Lidla! 

Lidl wprowadził nową linię wegańskich kosmetyków

Największą zaletą wegańskich kosmetyków Cien food for skin jest niska cena przy wysokiej jakości. W ofercie znajdują się kosmetyki do każdego rodzaju skóry. Z pewnością znajdą coś dla siebie zarówno posiadaczki cery suchej, tłustej, mieszanej, jak i dojrzałej. Na półkach w Lidlu dostępne są żele i peelingi do twarzy, kremy, mleczka do demakijażu, a także płyny miceralne.

Wszystkie kremy posiadają certyfikat Forest Stewardship Council (FSC). Stanowi on gwarancję na unikanie pestycydów przy produkcji kosmetyków, chroni rzadkie gatunki fauny i flory, a także nie wprowadza roślin modyfikowanych genetycznie. Słowem: wszyscy miłośnicy przyrody po użyciu kosmetyków marki Cien będą mogli spać spokojnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Lidl
Lidl, materiały prasowe

Sklep wprowadził linię wegańskich kosmetyków. Przetestujecie je?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMeghan Markle wróci na Instagram? W Rodzinie Królewskiej to zabronione
Następny artykułKarma dla psa po sterylizacji: na co musimy uważać?