Fryzura, która odejmuje lat? Tak, to możliwe. W ostatnim czasie kobiety oszalały na punkcje lift bun – spięcia, które daje efekt naturalnego liftingu, poprzez odpowiednie związanie włosów gumką. W tej fryzurze każda kobieta będzie wyglądała zachwycająco.

Kobiety marzą o tym, aby zachować młody wygląd na dłużej. Wiele z nas szuka sposobów na odmłodzenie swojego wyglądu, ale niewiele zdaje sobie sprawy, że jednym z nich może być odpowiednia fryzura. Lift bun zupełnie odmieni twoje oblicze.

Fryzura, która działa jak naturalny lifting

Lift bun to fryzura, która zupełnie odmieni twoje oblicze. Innowacyjne upięcie włosów sprawi, że twoja twarz będzie wyglądała jak po delikatnym liftingu – sekret tkwi w odpowiednim związaniu ich gumką.

Gwiazdy ze świata show-biznesu oszalały na punkcie lift bun. Wśród znanych nazwisk, które pokusiły się o wypróbowanie tej fryzury, można wymienić m.in. Julię Wieniawę, Gigi Hadid czy Jennifer Lopez.

Fryzura sama w sobie prezentuje się bardzo efektywnie. Włosy są gładko zaczesane do tyłu i mocno związane gumką. Pozostałe kosmyki tworzą artystyczny nieład, który sprawia, że wyglądają nienaturalnie i układają się w efektowny, niewymuszony sposób.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zaczesane do tyłu pasma automatycznie naciągają skórę w okolicach skroni, poprawiając owal naszej twarzy. Twarz sprawia wrażenie gładszej, jak po naturalnym liftingu.

Jak wykonać lift bun?

Aby wykonać lift bun, potrzebujesz dwóch gumek do włosów, a przy bardziej niesfornych pasmach przydadzą się jeszcze wsuwki.

Postępuj według instrukcji krok po kroku:

  1. Oddziel grzywkę lub dwa pojedyncze pasma z przedniej części włosów.
  2. Pozostałe pasma zaczesz gładko do tyłu i zwiąż ciasno w tzw. kucyk lub kitkę.
  3. Następnie za pomocą drugiej gumki zawiń włosy w kok, możesz wypuścić kilka kosmyków, aby uzyskać efekt artystycznego nieładu na głowie – możesz pomóc sobie wsuwkami.
  4. Na koniec spryskaj włosy preparatem nabłyszczającym – ten krok jest opcjonalny.

Gotowe! Podziel się w komentarzu efektami swojej pracy.

Jeżeli interesują cię fryzury odejmujące lat, koniecznie zapraszamy >tutaj<. Angled bob to coś, o czym absolutnie powinnaś wiedzieć.

Zobacz zdjęcia:

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: papilot.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.