Lelum.pl

fot. YouTube/@LilMasti

Lil Masti nagrała badanie USG. Młodzi rodzice na celowniku fanów: „Wszystko jest na sprzedaż”

11 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Wojciech Baranski

Nie tak dawno obiegła nas przejmująca informacja, która poruszyła Lil Masti i jej partnera. Młoda para zostanie w nadchodzącym czasie rodzicami. Cudowna wiadomość miała przyjść dzień przed Wigilią, kiedy influencerka zrobiła test ciążowy.

Nie tak dawno obiegła nas przejmująca informacja, która poruszyła Lil Masti i jej partnera. Młoda para zostanie w nadchodzącym czasie rodzicami. Cudowna wiadomość miała przyjść dzień przed Wigilią, kiedy influencerka zrobiła test ciążowy.

Na początku 2023 roku Aniela oficjalnie podzieliła się swoją nowiną z fanami. Nagrała chwytającą za serce reakcję na pozytywny wynik testu ciążowego. Potem była zawodniczka MMA zdecydowała, że nagra zachowanie obecnego partnera, dowiadującego się pierwszy raz, że ich rodzina właśnie się powiększa. Ukochany celebrytki nie pokazał wylewających się uczuć, co skłoniło internautów do postawienia hipotezy, czy przypadkiem ten filmik nie jest ustawiony.

Lil Masti chwali się badaniem USG

W kolejnych dniach stycznia para wybrała się na badanie USG, aby przyjrzeć się potomkowi. Zabrali ze sobą również pomysł na nakręcenie krótkiego filmiku z tego badania, które później znalazło się na tiktokowym profilu Lil Masti. Fani odpowiedzieli niespodziewanie, krytykując swoją gwiazdę.

Pierwszy film z reakcji młodej mamy stał się viralem na TikToku. Prawdopodobnie spodziewano się podobnego rezultatu przy udostępnieniu kolejnego, ukazującego prywatne życie Anieli. Tym razem para się pomyliła. Młodzi ludzie nie mieli skrupułów wytykać nowym rodzicom nieodpowiedniego zachowania. Uważają, że influencerka pokazuje zdecydowanie za dużo. Komentarze brzmią następująco:

– Czekamy na film z porodu; Jak dla mnie zbyt bardzo dużo pokazywane jest, ale to tylko moje zdanie; czy istnieje w tych czasach cokolwiek, co ludzie trzymają jeszcze tylko dla siebie?; wszystko jest na sprzedaż… – komentują fani Lil Masti.

Przerwała karierę w MMA dla zostania mamą

We freak fightach zaliczała świetne rezultaty. Swoją przygodę ze sportami walki zakończyła z nieskazitelnym rekordem, wygrywając wszystkie pięć pojedynków. Aniela bez dwóch zdań podniosła poziom kobiecego MMA w federacjach freak fightowych, jednak w poprzednim roku postanowiła zakończyć tę piękną przygodę.

W emocjonującym filmie wyznała, że chciałaby założyć prawdziwą rodzinę, chcąc ją jednocześnie powiększyć. Bogusz opowiedziała, że stara się z partnerem o dziecko, dlatego dalsze występy w oktagonie są niemożliwe. Do influencerki spłynęło ogromne wsparcie i mnóstwo ciepłych słów podziękowań za sprawienie widzom przez ten czas tylu emocji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Oświeciński uderza w gale freak fightowe: „To jest poniżej krytyki”
  2. Nagłe zmiany w Ekipie Friza. Prezes złożył rezygnację ze stanowiska
  3. Robert Lewandowski ogląda Fame MMA? Piłkarzowi spodobał się jeden moment z ostatniej konferencji

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Włodzimierz Szaranowicz zniknął z ekranów. Cierpi na okropną chorobę
Czytaj więcej >

Nowości

Żona Dawida Kubackiego w szpitalu. Ukochana skoczka musi odpocząć od obowiązków
Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje Czesław Magnowski. Aktor odszedł w wieku 80 lat
Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje młody artysta. Adek WWA został znaleziony w swoim mieszkaniu
Czytaj więcej >

Nowości

"Kochani, pomóżcie". Katarzyna Grochola błaga o pomoc, szuka ratunku za wszelką cenę
Czytaj więcej >

Nowości

Chłód, przyczepa bez wody i prądu. Tak mieszkała Margaret, teraz jej dom przechodzi ludzkie pojęcie
Czytaj więcej >
Wojciech Baranski

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]