Linda Evans: choroba uniemożliwiła jej normalne funkcjonowanie. Gwiazda Dynastii musiała codziennie zmagać się z niewyobrażalnym cierpieniem. Cena za ratunek okazała się bardzo wysoka. Co dolegało uwielbianej aktorce? Wstrząsające wyznanie: „Ból był koszmarem”. 

Miliony kobiet na całym świecie pragnęły wyglądać jak ona. Występ w serialu Dynastia przyniósł jej bogactwo i sławę, ale czy szczęście? Kiedy nieoczekiwanie zdecydowała się na odejście, wszyscy byli w szoku. Czy chodziło o dolegliwość, która ostatecznie doprowadziła ją na skraj rozpaczy? Linda Evans: choroba niemal odebrała aktorce nadzieję: „Zrozumiałam, dlaczego ludzie czasem mówią, że nie warto żyć„. Co dzisiaj słychać u słynnej Krystle Carrington? Jej życie zupełnie nie przypomina tego, jakie wiodą inne hollywoodzkie gwiazdy. 

Linda Evans: choroba przyniosła jej wiele cierpienia. Jak się czuje dzisiaj?

Linda Evans była jedną z największych ikon telewizji lat 80. Wykreowana przez nią Krystle Carrington stała się ulubienicą widzów z całego świata. Chociaż niewiele aktorek mogło się poszczycić takimi stawkami co Evans, dziś jej codzienność jest daleka od tego, jak żyje śmietanka towarzyska Hollywood. Szczególnym momentem była dla niej ciężka choroba

Linda Evans: choroba gwiazdy zaczęła się po tym, jak skończyła siedemdziesiąt lat. Aktorka doświadczała silnego bólu kręgosłupa. Na szczęście była bardzo wysportowana – przez wiele lat zajmowała się fitnessem. To odrobinę ułatwiło jej przejście przez długi i żmudny proces leczenia. Musiała znieść wiele lat nieustającego bólu. Zdecydowała się m.in. na operację laserową. Wskutek zażywania silnych lekarstw straciła też wszystkie włosy. Podeszła do tego jednak z wielkim dystansem i optymizmem. 

– Ból był koszmarem. Zrozumiałam, dlaczego ludzie czasem mówią, że nie warto żyć. […] Ludzie w moim wieku mają jeszcze mnóstwo do zdziałania. Nie oddałabym mojej wiedzy i mądrości za gładką twarz i zwarte ciało – cytuje gwiazdę pomponik.pl

Dlaczego Linda Evans odeszła z Dynastii?

Chociaż Linda Evans otrzymywała za każdy odcinek Dynastii honorarium w wysokości czterdziestu tysięcy dolarów, ostatecznie postanowiła odejść na własne życzenie. Powód? Była wyczerpana latami ciężkiej pracy po kilkanaście godzin dziennie. 

W późniejszym czasie gwiazda zdecydowała się rozpocząć karierę specjalistki od ćwiczeń i założyła własną sieć centrów gimnastycznych. Zainteresowała się także rozwijaniem swojej duchowości. Pod wpływem fascynacji dalekowschodnimi nurtami filozoficznymi wstąpiła do Szkoły Oświecenia Ramtha. Stara się unikać świata show-biznesu, a na scenie pojawia się jedynie gościnnie. 

Linda Evans: choroba odebrała jej wiele, ale nie nadzieję. Dziś aktorka wiedzie spokojną egzystencję, starając się skupić na jasnych stronach życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

linda evans: choroba
fot. screen z serialu „Dynastia”

Linda Evans: choroba sprawiła, że niemal straciła ochotę do życia. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykuł58-letnia Majka Jeżowska zdobyła się na odważne wyznanie. „Lubię młodych mężczyzn”
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości [FOTO]
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.