Lisa Martinek zmarła w wieku 47 lat, osieracając tym samym trójkę swoich małych dzieci. Popularna aktorka była pełna sił i energii, jej śmierć to wielki cios dla rodziny i fanów. Była gwiazdą największej niemieckiej telewizji, mogła liczyć na miłość kochającego męża i tysięcy fanów. Odeszła za wcześnie. Co dokładnie się stało? Udało się nam dowiedzieć. 

Śmierć gwiazd to wielki smutek nie tylko dla ich najbliższych, a także dla wielu fanów, dla których życie idoli jest tak samo ważne, jak członków rodziny. Gwiazda telewizji Lisa Martinek zmarła w wieku 47 lat podczas wakacji z mężem. Aktorka osierociła trójkę małych dzieci. 

Lisa Martinek nie żyje

Kilka dni temu niemiecki dziennik Bild poinformował, że znana aktorka Lisa Martinek nie żyje. Aktorka i gwiazda niemieckiej telewizji zmarła w wieku 47 lat, osieracając tym samym trójkę dzieci.

Jak doszło do jej śmierci? Z okazji 10 rocznicy ślubu Lisa Martinek wraz z mężem i dziećmi wybrała się na wakacje do Włoch. Wszystko układało się pomyślnie, według planu, aż do tego feralnego dnia, gdy aktorka z mężem wybrali się w krótki rejs. Z zachowaniem gwiazdy zaczęło się dziać coś bardzo niepokojącego.

Mąż gwiazdy, niemiecki reżyser Giulio Ricciarelli wyciągnął ją z wody i przystąpił do akcji ratunkowej, następnie Lisa została przetransportowana do szpitala, jednak lekarzom nie udało jej się uratować i aktorka zmarła. Dokładna przyczyna śmierci będzie znana dopiero po sekcji zwłok.

Aktorkę pożegnał szef stacji ZDF, z którą to Martinek była związana przez wiele lat. 

– Kiedy myślę o Lisie, widzę jej czyste i pewne spojrzenie, jej grację, jej siłę i jej poczucie humoru. Wszystko to wykorzystywała w swoich rolach, wiele z nich wykonywała dla ZDF– cytuje Franka Zervosa portal plotek.pl

Kim była Lisa Martinek?

Lisa Martinek była znaną niemiecką aktorką telewizyjną i filmową. Była jedną z większych gwiazd niemieckiego kina. Prywatnie żona reżysera Giulio Riccarielliego oraz matka trójki dzieci. W 1998 roku za rolę kurierki rowerowej; Leny w filmie Härtetest była nominowana do niemieckiej nagrody filmowej. Była także nominowana do niemieckiej nagrody telewizyjnej w kategorii najlepszej prowadzącej.

Lisa Martinek była znana polskim widzom dzięki filmom katastroficznym: Tornado, czy serialom kryminalnym: Miejsce zbrodni. Nie jest jeszcze znana dokładna data pogrzebu aktorki. Odejście Lisy Martinek opłakuje jej cała rodzina, a także tysiące jej fanów. Odeszła jedna z największych gwiazd niemieckiego kina. 

Zobacz, jak wyglądała Lisa Martinek:

Lisa Martinek
instagram.com/lisa_martinek

Lisa Martinek świętowała 10 rocznicę ślubu. 

Lisa Martinek
instagram.com/lisa_martinek

Gwiazda niespodziewanie zmarła podczas wakacji.

Lisa Martinek
instagram.com/lisa_martinek

Ostatnie zdjęcie, jakie zamieściła na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  2. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem 
  3. Edyta Górniak pokazała dom, w którym się wychowała. To ruina, gwiazda nie powstrzymała łez
  4. Natalia Klimas w ogniu krytyki! „Musiała wywalić brzuch, słabe” Gwiazda ostro odpowiedziała
  5. Aleksandra Kwaśniewska dostawała anonimy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”

 

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułMimika kota podbija internet! Robi dokładnie takie same miny, jak człowiek
Następny artykułAgata Duda na spotkaniu z księżną Japonii. Pierwsza Dama nie popisała się stylizacją, internauci byli bezlitośni
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.